Ter Stegen: Zawsze jest coś do poprawy, również z mojej strony

Julia Cicha

10 lutego 2019, 23:29

Marca

17 komentarzy

Marc-André ter Stegen był jednym z bohaterów spotkania Barcelony z Athletikiem. Po końcowym gwizdku sędziego bramkarz odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Mecz: Zawsze jest coś do poprawy. Trzeba dobrze przeanalizować spotkanie. Rywale grali dobrym pressingiem w pierwszej połowie i przez to skomplikowali nam życie. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, ale remis jest sprawiedliwy.

Zmęczenie: Być może byliśmy zmęczeni, luty jest trudnym miesiącem. Teraz odpoczniemy dzień lub dwa i dalej będziemy walczyć o wszystkie trofea. Byliśmy skoncentrowali i chcieliśmy wygrać, wiedzieliśmy, że będzie trudno. Musimy zrobić krok do przodu.

Jego postawa: Nie wiem, czy byłem najlepszy, staram się robić jak najwięcej. Dziś dobrze zagraliśmy w obronie. Zawsze jest coś do poprawienia, również z mojej strony. Jestem jednak zadowolony z mojej gry.

Parady: Strzały Susaety i Williamsa trzeba było obronić, to ważne parady. Dodają mi pewności siebie. Rozegraliśmy dobry mecz, jestem zadowolony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Neuer od początku zeszłego sezonu chodzi tylko w brązowych spodniach, ale po dzisiejszym meczu wszystkie spodnie w innych kolorach wylądują w bawarskich odpowiednikach kontenerach PCK.
« Powrót do wszystkich komentarzy