Guillermo Amor: Wszyscy chętnie zamieniliby się z nami miejscami

Julia Cicha

10 lutego 2019, 23:20

AS

5 komentarzy

Guillermo Amor udzielił wypowiedzi dla mediów po remisie Barcelony z Athletikiem i ocenił grę drużyny.

− Wiedzieliśmy, że sprawy mogą się skomplikować, i tak właśnie się stało. Ten mecz dużo nas kosztował. Rywale mają utalentowanych zawodników i dobrze radzą sobie przy stałych fragmentach gry. Rozegrali godne podziwu spotkanie. Chcielibyśmy zdobyć trzy punkty, ale taka jest piłka.

− Ter Stegen zawsze jest na miejscu, kiedy go potrzebujemy. Coutinho? Jesteśmy zadowoleni z jego gry. Musi nam wiele dać i zrobi to. Zawsze, gdy gra, pokazuje swoje umiejętności, ryzykuje, próbuje. Biedak, wydaje się, że wszyscy obserwują jego pracę. Uważamy, że będzie szedł do przodu.

− Kiedy Real był za Atlético, uważaliśmy go za groźnego rywala, teraz jest tak samo. Być może w ciągu 2-3 tygodni nasza przewaga znów się powiększy.

− Do końca miesiąca jeszcze dużo przed nami. Wiemy, że teraz mamy wolny tydzień, przyjrzymy się wszystkiemu na spokojnie. Czekają nas spotkania z Realem Valladolid, Sevillą, Realem Madryt… Pozostajemy optymistami, na pewno damy sobie radę. Wszyscy chętnie zamieniliby się z nami miejscami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Coutinho biedak hahahhaa

z wypowiedzi na wypowiedź AMOR jest coraz to bardziej irytujący. mania i ego wielkości to wartości Realu nie nasze.

Złotousty, skończ ...

I cyk 50 koła ojro wpada na konto. Piękna robotę ma ten pan

Jasne! Tyle kasy za spacer?