Daily Mirror: Mino Raiola problemem dla większości klubów zainteresowanych de Ligtem

Łukasz Lewtak

10 lutego 2019, 15:00

Daily Mirror/Sport

42 komentarze

Jak informuje dziś Daily Mirror, agent Mino Raiola jest problemem dla większości klubów zainteresowanych Matthijsem de Ligtem, w tym FC Barcelony.

Udział Raioli w negocjacjach dotyczących transferu de Ligta z Ajaksu do innego zespołu stał się bardzo problematyczny dla wielu drużyn zainteresowanych pozyskaniem młodego holenderskiego środkowego obrońcy. Chodzi o relacje agenta z dwoma klubami - Juventusem i Paris Saint-Germain. Obie te drużyny kontaktowały się już z Raiolą i mają z nim dobre relacje, co stawia je w uprzywilejowanej pozycji w walce o de Ligta.

W zdecydowanie gorszej sytuacji są angielskie i hiszpańskie kluby, które zainteresowały się Holendrem - Manchester United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Manchester City i Barcelona. W Premier League cały czas pamiętają, jak Raiola nazwał Guardiolę "tchórzem" oraz jakie miał problemy z Manchesterem United w sprawie Pogby. Arsenal nie zapomina natomiast o tym, jak Raiola przeprowadził transfer Alexisa do zespołu Czerwonych Diabłów.

Według informacji Daily Mirror Barcelona jest w bardzo podobnej sytuacji do klubów z Premier League, mimo że Matthijs de Ligt nadal chciałby grać w jednym zespole ze swoim wielkim przyjacielem Frenkiem de Jongiem.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

mozliwe ze jak przkona Go do PSG to otrzyma wieksza kase, cos ekstra do lapki, jakies pare baniek
« Powrót do wszystkich komentarzy