Daily Mirror: Mino Raiola problemem dla większości klubów zainteresowanych de Ligtem

Łukasz Lewtak

10 lutego 2019, 15:00

Daily Mirror/Sport

42 komentarze

Jak informuje dziś Daily Mirror, agent Mino Raiola jest problemem dla większości klubów zainteresowanych Matthijsem de Ligtem, w tym FC Barcelony.

Udział Raioli w negocjacjach dotyczących transferu de Ligta z Ajaksu do innego zespołu stał się bardzo problematyczny dla wielu drużyn zainteresowanych pozyskaniem młodego holenderskiego środkowego obrońcy. Chodzi o relacje agenta z dwoma klubami - Juventusem i Paris Saint-Germain. Obie te drużyny kontaktowały się już z Raiolą i mają z nim dobre relacje, co stawia je w uprzywilejowanej pozycji w walce o de Ligta.

W zdecydowanie gorszej sytuacji są angielskie i hiszpańskie kluby, które zainteresowały się Holendrem - Manchester United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Manchester City i Barcelona. W Premier League cały czas pamiętają, jak Raiola nazwał Guardiolę "tchórzem" oraz jakie miał problemy z Manchesterem United w sprawie Pogby. Arsenal nie zapomina natomiast o tym, jak Raiola przeprowadził transfer Alexisa do zespołu Czerwonych Diabłów.

Według informacji Daily Mirror Barcelona jest w bardzo podobnej sytuacji do klubów z Premier League, mimo że Matthijs de Ligt nadal chciałby grać w jednym zespole ze swoim wielkim przyjacielem Frenkiem de Jongiem.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja bym już się nie spuszczał na de Ligcie za wszelką cenę. Priorytetem był Frankie. Albo chce u nas grać albo narazie.

@pienaar: Tylko to de ligt jest uważany za dużo większy talent niż frankie. Więc de light powinien być priorytetem a nie frankie.

@pienaar: Spokojnie, nikt nie będzie się na niego spuszczał :D

@ferdas_rawa: kto to jest pan światło ?

@MarioVeB!: Dowiesz się w kwietniu jak wyjdzie ostatni sezon gry o tron...

@ferdas_rawa: Przez kogo jest uważany za większy talent od De Jonga?

@Amnesiac1982: np: przez samych Holendrów, trenerów, do tego po wycenie widać, że rynek też go ceni wyżej. Nawet na tej stronie był wywiad w których było to opisane.
w wieku 18 lat dostał nagrodę Cruyffa, której de Jong nie dostał... więc można się smiać, czepiać i łapać za słowka, ale naszym celem powinien być de Ligt a później de Jong.
« Powrót do wszystkich komentarzy