Lucas Vázquez: Byliśmy lepsi, remis nie jest sprawiedliwym wynikiem

Łukasz Lewtak

6 lutego 2019, 23:49

AS

75 komentarzy

Po meczu z Barceloną na Camp Nou w Pucharze Króla (1:1) Lucas Vázquez był zadowolony z gry Realu Madryt, ale nie z wyniku.

- Mamy mieszane odczucie. Ogólnie rozegraliśmy dobry mecz. Ze względu na liczbę okazji mogliśmy strzelić jeszcze jakąś bramkę i dlatego mamy mieszane odczucia z powodu remisu. Zabrakło nam nieco skuteczności na ostatnich metrach.

- Możemy być zadowoleni z meczu, ale nie z wyniku. Byliśmy lepsi, mieliśmy więcej okazji i remis nie jest sprawiedliwym wynikiem. Zagraliśmy bardzo dobrze, stwarzaliśmy okazje, ale zaszkodził nam ten brak skuteczności. W ostatnich 10-15 minutach mieliśmy szanse na zdobycie drugiego gola.

- Spodziewaliśmy się, że Messi zagra od początku, ale kiedy jest na ławce, normalnie wchodzi do gry.

- Od meczu przegranego przez nas 1:5 wiele się zmieniło. Trudno jest skupiać się na tym meczu, ponieważ wynik był mylący. Trzeba żyć teraźniejszością. Od kilku meczów mamy bardzo dobre odczucia.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po pierwszej połowie płacz, że Real dużo lepszy, pod koniec mecz płacz, że Real ciśnie, a jak piłkarz Realu powie, że byli lepsi to też płacz, bo teraz nagle uważacie, że Barca była lepsza. Żałosne.

@ngif: Płacz po 1 połowie?
Barcelona przewazała a Real strzelił bramkę.
Płacz że Real cisnął? Im więcej się Real szarpał z przodu tym więcej Barcelona miała szans w ataku.
Niedosty mogą mieć oba zespoły. Bo i Ral i Barca gdyby wykorzystała swoje okazję to miałaby więcej bramek.

@Ciuus: Ja nie płakałem, bo wiem jak to wygląda podczas El Clasico, chwilę jedna drużyna gra lepiej, chwilę druga i tak się zazwyczaj dzieje. Chodzi mi o to co się działo na La Rambli po pierwszej połowie na przykład.

@ngif: Larambla a profesjonalny sportowiec to różnica nieprawdaż?

@sokot: Sportowca ocenia się po grze, a nie po wywiadach. Xavi też taki głupi? On mówił podobnie po meczu z Bayernem, tylko tam nie było remisu, a sromotna klęska.

@ngif: Sportowca ocenia się po grze ale też po tym co wygaduje w mediach i to tyczy się też oczywiście Xaviego i jego dennych tekstów na temat za krótkiej trawy. To są osoby publiczne i ich słowa mają większą wagę niż romowy na LaRambli.

@sokot: Wiadomo, że tak jest. Ale nie uważasz natomiast, że u pewnej części użytkowników w takim momencie wychodzi straszna hipokryzja, a i same obelgi rzucane w stronę Vazqueza są żałosne?

@ngif: Nie wiem jak u innych ja go po prostu nie lubię - nie wyzywam go ale rozumiem chyba tych "innych". Nie chodzi nawet o to że jest z Realu bo jest kilku zawodników Realu których lubię. Vasquez mnie irytuje po prostu :)

@sokot: Dla mnie Vazquez jest neutralny, niczym nie podpadł, niczym się nie wyróżnił.
« Powrót do wszystkich komentarzy