Barcelona - Real Madryt: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Redakcja

6 lutego 2019, 23:03

128 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

1:1

Herb FC Barcelona

Real Madryt CF

RMA

  • Malcom Silva 57'
  • 6' Lucas Vazquez 

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Realem Madryt zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: odrodzenie w drugiej połowie

Barcelona w pierwszej połowie pokazała się z kiepskiej strony. Rywale byli szybsi, bardziej zdecydowani i dokładniejsi. Grali agresywnie i zdyscyplinowanie, po czym wyprowadzali świetne ataki. Gospodarze zupełnie nie nadążali za poczynaniami Realu. Na szczęście po przerwie zespół zaczął grać wyżej - zawodnicy zbliżyli formacje i przejęli inicjatywę, co zaowocowało strzeleniem gola wyrównującego. Cules znacznie bardziej wolą oglądać Barcelonę z drugiej połowy.

Najgorsze: Phillippe Coutinho

W pierwszej połowie zawiodła niemal cała drużyna, natomiast po przerwie fatalną formę zaprezentował tylko Coutinho. 26-latkowi nie wychodziło zupełnie nic - dryblingi, strzały, próby gry wzajemnej. Brazylijczyk nie był w stanie napędzić żadnej akcji w sensowny sposób. W takim meczu, po roku spędzonym w Katalonii, Coutinho powinien brylować na murawie - zamiast tego możemy oglądać jego cofanie się w piłkarskim rozwoju.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najgorsi: jeszcze bym dorzucił EV. Zespół jest niestabilny.
Po super meczu z Sevillą, oglądając mecz z Valencią i Realem bolały zęby. Cały czas mnie zastanawia, dlaczego nie ma w ogóle pierwszych połów meczu. Zespół budzi się w drugiej połowie, jak przeciwnik jest już zmęczony. I do tego błędy w obronie - to już dramat.
« Powrót do wszystkich komentarzy