Barcelona - Real Madryt: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Redakcja

6 lutego 2019, 23:03

128 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

1:1

Herb FC Barcelona

Real Madryt CF

RMA

  • Malcom Silva 57'
  • 6' Lucas Vazquez 

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Realem Madryt zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: odrodzenie w drugiej połowie

Barcelona w pierwszej połowie pokazała się z kiepskiej strony. Rywale byli szybsi, bardziej zdecydowani i dokładniejsi. Grali agresywnie i zdyscyplinowanie, po czym wyprowadzali świetne ataki. Gospodarze zupełnie nie nadążali za poczynaniami Realu. Na szczęście po przerwie zespół zaczął grać wyżej - zawodnicy zbliżyli formacje i przejęli inicjatywę, co zaowocowało strzeleniem gola wyrównującego. Cules znacznie bardziej wolą oglądać Barcelonę z drugiej połowy.

Najgorsze: Phillippe Coutinho

W pierwszej połowie zawiodła niemal cała drużyna, natomiast po przerwie fatalną formę zaprezentował tylko Coutinho. 26-latkowi nie wychodziło zupełnie nic - dryblingi, strzały, próby gry wzajemnej. Brazylijczyk nie był w stanie napędzić żadnej akcji w sensowny sposób. W takim meczu, po roku spędzonym w Katalonii, Coutinho powinien brylować na murawie - zamiast tego możemy oglądać jego cofanie się w piłkarskim rozwoju.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dopóki Cou będzie grał na skrzydle to nie ma co się spodziewać jego odrodzenia. W ubiegłym sezonie jak grał na pozycji Iniesty to brylowal. I po to tez zostal kupiony...

@malicinho: Takie podejście rozumiem i szacun dla ciebie. Widać, że trochę FCB oglądałeś :*

@malicinho: Dokładnie tak. Ale wiesz w czym jest problem? Rakitic MUSI grać według EV przez co dla Cou nie ma miejsca w pomocy.

@Inmessionate10: W pomocy jest strasznie ciasno i w momencie jakby Cou mial tam grac to co z mlodymi? Z drugiej strony na skrzydle tez srednio pasuje ciężki orzech do zgryzienia..

@Inmessionate10: dokładnie!! EV jest zakochany w Rakiecie moim zdaniem niesłusznie. Ale poczekajmu połowa lutego i Rakieta pęknie jak balon z wycieczenia. Już dzisiaj nie był świeży ;/

@1gregsummers0: No niestety.... Ja bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć pomoc:
Cou-Busi-Arthur ale chyba się nie doczekam. Teraz będzie jeszcze większy ścisk ponieważ dojdzie De Jong więc ciekawe jak ta sytuacja się rozwinie ale ewidentnie widać że miejsce Cou było na pozycji Don Andresa

@malicinho: Dla mnie pozycja Iniesty to pomocnik w 433. W zeszłym sezonie Coutinho nie rozegrał nawet minuty na tej pozycji.
« Powrót do wszystkich komentarzy