Leo Messi miał problemy ze skurczami mięśni i nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać w El Clásico [AKTUALIZACJA]

Łukasz Lewtak

2 lutego 2019, 21:29

Mundo Deportivo/AS/Twitter

46 komentarzy

Leo Messi miał problemy ze skurczami mięśni podczas dzisiejszego meczu Barcelony z Valencią. Jutro Argentyńczyk przejdzie badania i lekarze powinni wydać oficjalny komunikat medyczny.

Według dziennikarza Ricarda Torquemady nie wiadomo, czy Leo Messi będzie w stanie zagrać w środowym El Clásico na Camp Nou. Wszystko powinno wyjaśnić się jutro. 

Tuż po zakończeniu spotkania Barcelony z Valencią Ernesto Valverde udzielił krótkiego wywiadu dla Barça TV, w którym odniósł się do urazu Leo Messiego. - Ma drobne dolegliwości, ale dokładną diagnozę poznamy jutro. Wydaje nam się jednak, że to nie może być coś bardzo złego - powiedział szkoleniowiec Barcelony.

AKTUALIZACJA

21:35 AS podaje, że Leo Messi ma jedynie stłuczenie i będzie mógł zagrać w El Clásico.

Gerard Romero i Alfredo Martínez twierdzą natomiast, że Leo Messi nie przejdzie jutro badań. Lekarze stwierdzili, że zawodnik czuł się lepiej po spotkaniu. Jutro odpocznie, a w poniedziałek oceni się stan jego nogi. Na razie wszystko wygląda dobrze.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby zagrał bo bez niego będzie skromna wygrana a nie Manita :D

@Kuba.P: Skromna wygrana? A skąd wiesz że wygrana bez Messiego? Mecz z października się tu nie liczy bo był inny trener realu i byli w dołku a teraz to zupełnie inna drużyna jeśli Messiego zabraknie a reszta będzie grała tak jak dziś to na 100% nie będzie zwycięstwa a może cudem remis

@Shasta: Czy ja wiem. Odbudowali się w porównaniu do tego co było, ale ich gra dalej nie porywa. W każdym meczu mieli problemy, tracili sporo bramek a za bardzo nie eksperymentowali ze składem czy ustawieniem a przecież grali w większości z dnem tabeli (Girona, Leganes, Espanyol czy Villarreal - w tej grupie najwyższe miejsce w tabeli to 15), z pozostałych 3 drużyn z jakimi walczyli wygrali tylko z Betisem 2:1 i Sevillą 2:0, więc patrzenie po obecnych dokonaniach też za bardzo się nie przekłada na ich formę.
Wiadomo, że są groźni a największym atutem jest świeżość (trudno, żeby jej nie mieli, jak część dopiero co z kontuzji wróciła a ogólnie to dopiero sezon zaczynają, bo pół roku to się snuli).

@Tasde: Tak ale Barca też nie jednokrotnie potrafiła z ogórkami przegrać mecz. Środowy klasyk będzie zależał od formy zawodników, trzeba czekać na mecz.
Komentarz usunięty

@Shasta: Hahahaha :D
« Powrót do wszystkich komentarzy