Boateng może wrócić do reprezentacji Ghany, jeśli przeprosi za swoje zachowanie

Łukasz Lewtak

2 lutego 2019, 15:00

Sport

3 komentarze

Wypożyczenie do Barcelony może ponownie otworzyć drzwi do reprezentacji Ghany dla Kevina-Prince'a Boatenga. Zdradził to Ibrahim Tanko, członek sztabu szkoleniowego kadry.

Boateng już wcześniej zasygnalizował, że chciałby wrócić do reprezentacji, z której został wyrzucony razem z Sulleyem Muntarim w 2014 roku za obrażanie selekcjonera Jamesa Kwesiego Appiaha. Federacja Piłkarska Ghany bierze pod uwagę możliwość powrotu Boatenga do drużyny narodowej, ale zaznacza, że zawodnik wypożyczony obecnie do Barcelony najpierw musi przeprosić. 

W wypowiedzi dla stacji radiowej Zuria FM członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Ghany Ibrahim Tanko podkreślił, że powrót Boatenga nie będzie łatwy, głównie ze względu na to, w jaki sposób piłkarz odszedł z kadry, jednak nie jest on niemożliwy.

- Kiedy pojawiła się cała sprawa, byłem w Kamerunie. Poproszono ich obu, aby przeprosili, ale zrobił to tylko Muntari. Trzeba przyznać, że zespół potrzebuje Boatenga ze względu na jego jakość, ale jest duży problem pozasportowy. Ostatnie słowo należy do dyrektorów i selekcjonerów - powiedział Tanko.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten Ibrahim nazywa się Tonko czy Tanko, bo w tekście są 2 wersje?

Czyli mamy wypoczętego gracza w przerwie reprezentacyjnej ;)