Nélson Semedo: Cieszę się z gola, ale najważniejsze jest zwycięstwo

Julia Cicha

27 stycznia 2019, 19:14

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Nélson Semedo strzelił dziś swoją pierwszą bramkę w barwach Barcelony. Po meczu z Gironą obrońca udzielił wypowiedzi dla mediów.

− Jestem zadowolony, czuję się dobrze. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo drużyny. Wyjeżdżamy z trzema punktami, tego właśnie chcieliśmy. Wiedzieliśmy, że spotkanie będzie trudne. Girona bardzo dobrze gra u siebie i mocno na nas naciskała.

− W drugiej połowie narzuciliśmy nasz styl gry i po czerwonej kartce zdominowaliśmy mecz. Kiedy przychodzi nam cierpieć, trzeba robić to razem. Teraz myślimy o ważnym starciu w środę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobry do połowy boiska, im dalej tym gorzej

Ma 25 lat, sporo jeszcze się rozwinie i sporo może pograć, predyspozycje ma, szklanką też nie jest. Jest mega szybki, widać to chociażby gdy kogoś goni, nie ma sobie równych pod względem prędkości biegu. Sporo fajnych umiejętności zwodów, oszukanych zejść prawo, lewo. Zasłużył na duży plusik.

Bardzo dobry mecz Nelsona. Oby tak dalej. Utarl nosa niektorym forumowiczom i redaktorom, ktorzy krytykowali go niejednokrotnie opierajac sie jedynie na suchych statystykach, a czasami na wyrost...ot tak po prostu. Dzis zasluzyl na mocne 5.5;)

Dobry mecz Nelsona. ;)
Komentarz usunięty

Dobrze, że nie strzelił w Pucharze Króla i nie powiedział ,że najważniejsze 3 punkty :D

Oprócz gola bardzo słaby mecz w jego wykonaniu :/ wszystkie najgroźniejsze ataki z jego strony były prowadzone