Nélson Semedo: Cieszę się z gola, ale najważniejsze jest zwycięstwo

Julia Cicha

27 stycznia 2019, 19:14

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Nélson Semedo strzelił dziś swoją pierwszą bramkę w barwach Barcelony. Po meczu z Gironą obrońca udzielił wypowiedzi dla mediów.

− Jestem zadowolony, czuję się dobrze. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo drużyny. Wyjeżdżamy z trzema punktami, tego właśnie chcieliśmy. Wiedzieliśmy, że spotkanie będzie trudne. Girona bardzo dobrze gra u siebie i mocno na nas naciskała.

− W drugiej połowie narzuciliśmy nasz styl gry i po czerwonej kartce zdominowaliśmy mecz. Kiedy przychodzi nam cierpieć, trzeba robić to razem. Teraz myślimy o ważnym starciu w środę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oprócz gola bardzo słaby mecz w jego wykonaniu :/ wszystkie najgroźniejsze ataki z jego strony były prowadzone

@Bojan_95: To chyba inny kanał i inny mecz oglądaliśmy :D
Jedyne ataki jakie były na jego stronie to przez błąd Pique, Rakiticia czy Busquetsa gdy Semedo ustawiony był wyżej do ataku - takie ma założenia.

@Bojan_95: Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz?

@Deraxium: Czyli ma założenia żeby nie bronić i grać w ataku, tak?

@Bojan_95: Zmień dilera bo za mocne te tablety

@luki828282: Człowieku Prawy Obrońca podczas gry jest wychodzenie do przodu idzie do przodu na obieg... gdy tylko widział stratę to wracał do tyłu więc nw skąd te wymysły.. gdyby tego nie robił to pewnie znowu by Messi mu pokazywał, że ma iść do przodu.. Większość akcji Girony i tak czyścił bez problemowo.
Jak zespół ma piłkę to Alba i Semedo idą wyżej i zostaje tylko 2 stoperów z 1 pomocnikiem ew w bloku defensywy.. gdy Barcelona Traci piłkę wtedy przechodzisz w 4 w defensywie.. to jest chyba podstawowa rzecz jaką się widzi oglądając Barcelone.. :>

@Bojan_95: Czyżby pax zmienił login?:-)

@Deraxium: Mocne te tabletki >>> Słonie też widzisz

@kamyk_23: Tak, tak. Widzę że nie potrafisz żyć beze mnie. Zdjęcie masz nad łóżkiem i rubaszne myśli gdy słyszysz nick pax :))

@luki828282: NIe rozumiem czemu takie chamstwo. Odpowiedz mu merytorycznie a nie w taki sposób. pokazujesz jedynie poziom wypowiedzi
« Powrót do wszystkich komentarzy