Pellegrino: Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul

Łukasz Lewtak

20 stycznia 2019, 23:22

AS

29 komentarzy

Po meczu z Barceloną na Camp Nou szkoleniowiec Leganés Mauricio Pellegrino skrytykował decyzję sędziego o uznaniu drugiego gola dla Katalończyków po akcji, w której Luis Suárez, jego zdaniem, faulował Cuellara.

Messi na ławce: Było trudno z Messim lub bez niego. W drugiej połowie graliśmy lepiej, atakowaliśmy i dużo biegaliśmy. Chcieliśmy doprowadzić do remisu, ale rywale strzelili trzecią bramkę. Jestem jednak zadowolony z tego, czego dokonali moi chłopcy.

Faul na bramkarzu: Trzeba obejrzeć tę akcję, jednak myślę, że jest bardzo jasna. Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul. Barça nie potrzebuje takich akcji, żeby objąć prowadzenie.

Czego zabrakło?: Nie byliśmy wystarczająco rozważni, nie udało nam się wyjść na prowadzenie i grać z większym przekonaniem. Mierzyliśmy się ze wspaniałym przeciwnikiem. Przez moment byliśmy w dobrej sytuacji, ale gol Suáreza przechylił szalę na korzyść Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bramka wg mnie prawidłowa -Suarez wyprzedził bramkarza w walce o piłkę. Następnie "uszkodził" bramkarza. Nie ma przepisów zabraniających walki o piłkę z bramkarzem - w polu karnym bramkarz ma prawo walczyć o piłkę ręką a napastnik nogą - jak w przedmiotowym przypadku!

"Pellegrino: Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul"

Ooo, czyli był karny na Suarezie wcześniej. Dobrze, że się przyznał.

Wynik, wynikiem. Mogą sobie gadać. 3:1. Dobrego dnia.

Panie Pellegrino bez jaj, gdyby sędzie trzymał się przepisów byłoby pozamiatane już w pierwszej połowie po faulu na Suarezie. Cuellar dostałby na pewno żółtą i mógłby nawet wylecieć.

Wstyd by mi było gadać takie brednie publicznie.

Bramkarz w piątce jest nietykalny... atak Suareza raczej agresywny. Ja bym odgwizdał faul :(

Pellegrino o ewentalnym faulu Suareza na Cuellarze "Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul".
Pellegrino o ewentalnym faulu Cuellara na Suarezie w pierwszej połowie "Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul".
Co za hipokryzja.

Ta jak by zależało cały czas od kontaktu zawodnika z zawodnikiem to by nigdy gol z różnego nie wpadł bo tam co chwilę się szarpią .

Ciężko wyjść na prowadzenie jak się przez 90min robi 1 akcję. Mieli dużo szczęścia, bo i sędzia był dla nich pobłażliwy a i zawodnicy Barcy dość mocno chybiali.

"Faul na bramkarzu: Trzeba obejrzeć tę akcję, jednak myślę, że jest bardzo jasna. Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul"
Nie zawsze, tymczasem faul bez piłki (rewanżyk bramkarza), to bezwzględnie czerwona.

Mnie to w ogóle zastanawia czy bramka Leganes była prawidłowa, bo żadnych powtorek dokładnych nie bylo czy na początku akcji gościu nie byl na spalonym, a było to na pograniczu i także Var-u nie bylo brane pod uwage... A mogli to chociaż kibicom w tv dokładnie pokazać czy akcja zgodna z regulami w grę w pilke nożna.. ⚽

Trener zespołu la liga a przepisów nie zna. W pierwszej połowie bramkarz tez nie trafił w piłkę a dotknal Suareza i karnego nie było a kontakt był.

Koleś nie wie o czym mówi. Suarez dotyka pierwszy piłki a później jest kontakt z bramkarzem. I jeszcze tekstem rzuca atakowalismy 2 strzały z tego 1 celny.

Idąc tym tokiem - był faul w pierwszej połowie na Suarezie. (Nie uważam, że był, ale skoro tak rozumujemy...)

Skoro kontakt w polu karnym to faul to dla Barcy był karny po "kontakcie" bramkarza z Suarezem ;)

Skoro tak to wcześniej był karny na Suarezie

O rety. Ale bzdura