Pellegrino: Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul

Łukasz Lewtak

20 stycznia 2019, 23:22

AS

29 komentarzy

Po meczu z Barceloną na Camp Nou szkoleniowiec Leganés Mauricio Pellegrino skrytykował decyzję sędziego o uznaniu drugiego gola dla Katalończyków po akcji, w której Luis Suárez, jego zdaniem, faulował Cuellara.

Messi na ławce: Było trudno z Messim lub bez niego. W drugiej połowie graliśmy lepiej, atakowaliśmy i dużo biegaliśmy. Chcieliśmy doprowadzić do remisu, ale rywale strzelili trzecią bramkę. Jestem jednak zadowolony z tego, czego dokonali moi chłopcy.

Faul na bramkarzu: Trzeba obejrzeć tę akcję, jednak myślę, że jest bardzo jasna. Jeśli jest kontakt w polu karnym, to oznacza faul. Barça nie potrzebuje takich akcji, żeby objąć prowadzenie.

Czego zabrakło?: Nie byliśmy wystarczająco rozważni, nie udało nam się wyjść na prowadzenie i grać z większym przekonaniem. Mierzyliśmy się ze wspaniałym przeciwnikiem. Przez moment byliśmy w dobrej sytuacji, ale gol Suáreza przechylił szalę na korzyść Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trener zespołu la liga a przepisów nie zna. W pierwszej połowie bramkarz tez nie trafił w piłkę a dotknal Suareza i karnego nie było a kontakt był.
« Powrót do wszystkich komentarzy