Trener Levante: Są przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać

Łukasz Lewtak

18 stycznia 2019, 00:08

Marca

7 komentarzy

Po rewanżowym meczu Barcelony z Levante na Camp Nou w 1/8 finału Pucharu Króla szkoleniowiec drużyny z Walencji Paco López był pytany przez dziennikarzy o możliwy walkower dla jego zespołu z powodu wystawienia nieuprawnionego piłkarza przez Barçę w pierwszym spotkaniu w ubiegłym tygodniu.

- Nie wiem, co zrobi klub. Nie chciałem o niczym wiedzieć, starałem się, żeby piłkarze skupili się na meczu. Klub na pewno zrobi to, do czego ma prawo.

- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie.

- Morales dziś nie wystąpił, ponieważ gra praktycznie we wszystkich meczach, a w niedzielę mamy kolejne spotkanie. Kontuzje Postigo i Boatenga pokazują, że musimy dbać o piłkarzy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

'-Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać.'
Sergio Postigo w meczu z Gironą 04.01.2019 w 18 kolejce dostał czerwona kartkę i za to nie grał z Atletico 13.01.2019 w między czasie 10.01.2019 był mecz w pucharze z Barceloną w którym zagrał 90min a nie mógł.

Takie czasy, że przegrywając się wygrywa...jak na boisku się nie udało, to chociaż poza nim, bo przecież wiadome jest że bez Chumi'ego Barca dwumeczu by nie wygrała.

Na boisku nie pokazali nic. Barcelona ich zjadła nie pozostawiając złudzeń. Absolutna dominacja i pewne zwycięstwo Barcy, więc trener Levante musi szukać rozwiązania problemu w sposób skrajnie pozbawiony argumentów w którym tak naprawdę Barcelonie należy się wykluczenie z pucharu. Ostatecznie jednak nie doszło do złamania przepisów i zawodnik Barcy wystąpił w sposób do tego uprawniony.

@kkowalsky: Są na stronie artykuły z wczoraj opisujące całą sytuację z protestem Levante.

O co dokładnie chodzi?

@Alistar74: Ten przepis tyczy się akurat piłkarzy rezerw a nie pierwszej drużyny ... Artykuł 56 ustęp 3 Kodeksu Dyscyplinarnego stanowi, że „dopóki nie wygaśnie sankcja w zespole piłkarza, nie może on uczestniczyć w meczach drużyn na wyższym szczeblu"

Chyba zawodnik ,który gra w la lidze nie gra potem na wyższym szczeblu,no chyba że ten postigo to zawodnik rezerw a nie pełnoprawny gracz pierwszej drużyny,bo przyznam że nie wiem kim on jest...