Trener Levante: Są przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać

Łukasz Lewtak

18 stycznia 2019, 00:08

Marca

7 komentarzy

Po rewanżowym meczu Barcelony z Levante na Camp Nou w 1/8 finału Pucharu Króla szkoleniowiec drużyny z Walencji Paco López był pytany przez dziennikarzy o możliwy walkower dla jego zespołu z powodu wystawienia nieuprawnionego piłkarza przez Barçę w pierwszym spotkaniu w ubiegłym tygodniu.

- Nie wiem, co zrobi klub. Nie chciałem o niczym wiedzieć, starałem się, żeby piłkarze skupili się na meczu. Klub na pewno zrobi to, do czego ma prawo.

- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie.

- Morales dziś nie wystąpił, ponieważ gra praktycznie we wszystkich meczach, a w niedzielę mamy kolejne spotkanie. Kontuzje Postigo i Boatenga pokazują, że musimy dbać o piłkarzy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

'-Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać.'
Sergio Postigo w meczu z Gironą 04.01.2019 w 18 kolejce dostał czerwona kartkę i za to nie grał z Atletico 13.01.2019 w między czasie 10.01.2019 był mecz w pucharze z Barceloną w którym zagrał 90min a nie mógł.

@Alistar74: Ten przepis tyczy się akurat piłkarzy rezerw a nie pierwszej drużyny ... Artykuł 56 ustęp 3 Kodeksu Dyscyplinarnego stanowi, że „dopóki nie wygaśnie sankcja w zespole piłkarza, nie może on uczestniczyć w meczach drużyn na wyższym szczeblu"

Chyba zawodnik ,który gra w la lidze nie gra potem na wyższym szczeblu,no chyba że ten postigo to zawodnik rezerw a nie pełnoprawny gracz pierwszej drużyny,bo przyznam że nie wiem kim on jest...
« Powrót do wszystkich komentarzy