Luis Suárez: Powinniśmy być dumni z Messiego, ponieważ co tydzień pokazuje swoją wielkość

Grzegorz Zioło

13 stycznia 2019, 21:02

AS

3 komentarze

Luis Suárez był pierwszym zawodnikiem Barcelony, który po zakończeniu meczu z Eibarem udzielił wypowiedzi mediom. Urugwajczyk strzelił dzisiaj dwa gole i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa 3:0.

Suárez został zapytany o problemy zdrowotne, o których mogły świadczyć gesty pod koniec meczu. Napastnik łapał się za biodro. – Mam nadzieję, że nie będzie to nic niepokojącego. Po prostu zostałem uderzony – odparł El Pistolero.

Później Urugwajczyk przeanalizował początek meczu. – Eibar zakłada pressing i jest konkurencyjną drużyną. Było nam trudno stwarzać okazje, ale wiemy też, że potrafimy być przekonujący, i właśnie to pokazaliśmy. Zdołaliśmy strzelić gola na 1:0 i od tego momentu mecz się dla nas otworzył – wyjaśnił Suárez.

– Przy golu na 1:0 wykonałem najtrudniejszą pracę, tak jak zawsze (śmiech). Jako napastnik usiłuję wyciągnąć z akcji najwięcej, jak to możliwe, ale było trudno – stwierdził Suárez na temat zdobytych przez siebie bramek.

Na koniec Urugwajczyk wyraził uznanie dla Leo Messiego, który strzelił dziś swojego 400. gola w LaLidze. – Oczywiście powinniśmy być dumni z Messiego, ponieważ co tydzień pokazuje swoją wielkość i tworzy historię z tym klubem – przyznał Suárez.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Suarez to jest walczak ,aż żal że niedługo kończy karierę piłkarską najlepsza 9 na świecie
konto usunięte

Kazdy kibic jest dumny z Messiego 400 Brameczek Szacun:)