Jean-Clair Todibo: Przejście do Barcelony było moim marzeniem

Łukasz Lewtak

12 stycznia 2019, 09:52

Sport

20 komentarzy

Jean-Clair Todibo udzielił kilku wypowiedzi dla Sportu, którego dziennikarz spotkał się z 19-letnim francuskim obrońcą w Tuluzie.

- Przejście do Barcelony było moim marzeniem. Naprawdę jestem bardzo zadowolony. Toulouse i Barcelona obecnie negocjują i mam nadzieję, że dojdą do porozumienia. Nie mogę już się doczekać, aż zagram dla Barçy - powiedział Jean-Clair Todibo.

Francuski obrońca wypowiedział się również na temat swojej ulubionej pozycji na boisku. - Tak naprawdę czuję się równie dobrze w środku pola oraz na pozycji stopera. Nie mam tutaj żadnych preferencji - podkreślił Todibo.

19-latek nie miał żadnych wątpliwości co do tego, jak odpowiedzieć na pytanie, kto jest jego piłkarskim idolem. - Andréa Pirlo. On był spektakularny - powiedział Jean-Clair Todibo.

Co ciekawe 19-letni obrońca nadal mieszka w budynkach szkółki Toulouse, gdzie wprowadził się dwa lata temu. Obecnie Todibo oczekuje na to, czy będzie mógł odejść z francuskiego klubu już teraz, czy dopiero w lecie. Przypomnijmy, że Toulouse zesłało młodego obrońcę do zespołu rezerw z powodu odmowy przedłużenia kontraktu, który wygasa w czerwcu. 8 stycznia FC Barcelona ogłosiła, że doszła do porozumienia z francuską drużyną w sprawie transferu Jean-Claira Todibo w lipcu tego roku. Trwają jednak rozmowy w sprawie wcześniejszego odejścia piłkarza, aby ten nie spędził pół roku w zespole rezerw, bez szans na grę na najwyższym poziomie.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Transfer jak najbardziej na tak, widać że generacja młodych Francuzów jest teraz w modzie i trzeba iść za tym trendem kiedy jest tylko możliwość, jednak najbardziej potrzeba nowego, młodego z ciekawą wizją trenera, M. Pochettino

Mogliby znaleźć jakieś jego inne zdjęcie

trybuny i ławka czeka...

Todibo przyjacielu, obyś przyćmił swoim talentem de Ligt'a, który wraz ze swym ziomkiem Mino pewnie połakomi się na kasę

Spokojnie, jeszcze Ci Valverde wybije z glowy ta cala Barcelone :)

Każdy kto przychodzi do Barcy to spełnia marzenia.

Skonczy jak malcom...