Mundo Deportivo: Jest wstępne porozumienie Munira z Sevillą, transfer prawdopodobnie już w styczniu

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 15:00

Mundo Depotivo

14 komentarzy

Jak informuje Mundo Deportivo, Munir El Haddadi doszedł do wstępnego porozumienia z Sevillą.

Hiszpański napastnik miał na stole wiele ofert, jednak wybrał tę z Sevilli. Co więcej, doszedł już do wstępnego porozumienia z andaluzyjskim klubem w sprawie przejścia na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán już w zimowym okienku transferowym.

Teraz do porozumienia muszą dojść jeszcze FC Barcelona i Sevilla. Mundo Deportivo informuje, że oba kluby prowadzą już negocjacje. Blaugrana ma zamiar ułatwić Munirowi odejście z drużyny w tym miesiącu dla dobra wszystkich stron.

Mundo Deportivo donosi, że Munir podpisze kontrakt z Sevillą do końca obecnego sezonu i na trzy kolejne lata.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Munir, Verma odejdą, Denis też, mam nadzieję że dojdzie do porozumienia między klubami i że będzie opcja z warunkowym wykupieniem gracza po sezonie i zostanie jeszcze Samper i Rafinha i Turan :D

Mi wydaje się że Munir uważa się za lepszego aniżeli jest i rozpoczyna właśnie tulaczke po klubach. Szczerze to nigdy nie podobał mi się jego styl, co innego np. Rafinhia, który jest dobry, ma świetne mecze i łapie kontuje. U niego można mówić o pechu, który hamuje jego rozwój, ale Munir? I to zatykanie twarzy po zmarnowanej setce plus głupi uśmiech takiego go zapamiętam.

Podejrzewam ,że będzie siedział na ławie ,tak jak i u nas. Jego wybór, oby nie był rozczarowany.

Wiec musimy zalatac dziurę w ataka jeszcze w tym okienku

Sevilla to raczej za wysokie progi jeżeli szuka gry.
edu

Troche dziwi wybór Sevilli, jest tam Ben Yeder ,Silva i obaj są w dobrej formie. Będzie mu ciężko grać

Może to dobra informacja dlatego, że nie pójdzie za darmo, ale jednak niefajnie się zachowaliśmy względem Munira mówiąc mu albo odchodzisz zimą,albo przedłużasz kontrakt, a jak nie to nie powąchasz murawy przez pół roku xD