El Mundo: Ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barçy, prosząc o powrót syna

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 08:30

El Mundo

169 komentarzy

Hiszpański dziennik El Mundo publikuje bardzo ciekawe doniesienia dotyczące Neymara. Ojciec brazylijskiego napastnika miał w ostatnim okresie dzwonić do najwyższych władz FC Barcelony, wyrazić skruchę i prosić o powrót syna na Camp Nou.

Hiszpański dziennik informuje, że ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barcelony w ostatnich miesiącach, prosząc o powrót syna. Pierwszy raz miało to miejsce pod koniec ubiegłego sezonu. Neymar Senior zapewnił prezydenta Josepa Marię Bartomeu oraz dyrekcję, że jego syn żałuje decyzji o odejściu, ponieważ Paris Saint-Germain nie ma żadnego projektu.

Barça miała odpowiedzieć, że nie może rozmawiać o powrocie, dopóki Neymar nie wycofa pozwu przeciwko katalońskiemu klubowi, od którego domaga się wypłaty premii za przedłużenie kontraktu, jaki podpisał z Blaugraną jeszcze przed przejściem do PSG.

Napastnik chce zainkasować całą premię, mimo że nie wypełnił do końca umowy. Premia wynosi 63 miliony, a Neymar otrzymał już połowę tej kwoty. Szczegółowo o pozwie złożonym przez Brazylijczyka przeciwko FC Barcelonie pisaliśmy w tym artykule.

Przy okazji warto wspomnieć, że już 25 grudnia dziennik AS informował, że Neymar regularnie dzwoni do Barçy i chce wrócić do drużyny w lecie 2019 roku.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zaakceptowałbym jego powrót tylko i wyłącznie wtedy, gdyby miał grać na środku ataku zamiast Suareza. Jeżeli ma wrócić i grać na skrzydle, zabierając przy tym miejsce Coutinho/Dembele to lepiej niech się kisi dalej w PSG

@Confident.: A ja chcę żeby wrócił i walkę o skład wygrał lepszy, kto powiedział ci,że zabierze komuś miejsce ? Jeżeli będą grali lepiej to nikt im miejsca nie zabierze, ja jako kibic wolę ,żeby grał ten który jest w lepszej dyspozycji niż jak ty,ten którego bardziej lubię. I dlaczego ma grać za Suareza ? Nie ma lepszej 9tki niż Suarez a Neymar to nie ta pozycja i ogólnie ktoś z ambicjami na lidera zespołu nie wytrzyma takiego stania pod bramką i czekania na piłki
« Powrót do wszystkich komentarzy