El Mundo: Ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barçy, prosząc o powrót syna

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 08:30

El Mundo

169 komentarzy

Hiszpański dziennik El Mundo publikuje bardzo ciekawe doniesienia dotyczące Neymara. Ojciec brazylijskiego napastnika miał w ostatnim okresie dzwonić do najwyższych władz FC Barcelony, wyrazić skruchę i prosić o powrót syna na Camp Nou.

Hiszpański dziennik informuje, że ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barcelony w ostatnich miesiącach, prosząc o powrót syna. Pierwszy raz miało to miejsce pod koniec ubiegłego sezonu. Neymar Senior zapewnił prezydenta Josepa Marię Bartomeu oraz dyrekcję, że jego syn żałuje decyzji o odejściu, ponieważ Paris Saint-Germain nie ma żadnego projektu.

Barça miała odpowiedzieć, że nie może rozmawiać o powrocie, dopóki Neymar nie wycofa pozwu przeciwko katalońskiemu klubowi, od którego domaga się wypłaty premii za przedłużenie kontraktu, jaki podpisał z Blaugraną jeszcze przed przejściem do PSG.

Napastnik chce zainkasować całą premię, mimo że nie wypełnił do końca umowy. Premia wynosi 63 miliony, a Neymar otrzymał już połowę tej kwoty. Szczegółowo o pozwie złożonym przez Brazylijczyka przeciwko FC Barcelonie pisaliśmy w tym artykule.

Przy okazji warto wspomnieć, że już 25 grudnia dziennik AS informował, że Neymar regularnie dzwoni do Barçy i chce wrócić do drużyny w lecie 2019 roku.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czysto sportowo na pewno dużo by Barca zyskała, ale wizerunek też jest ważny jak i atmosfera w drużynie. Za to co zrobił nie powinno być dla niego powrotu, zaraz zacznie ktoś mówić, "no ale jak Ci inny pracodawca daje większą pensję to na pewno byś odszedł do innej pracy", no fajnie, tylko że ja miałbym do wyboru o wiele niższe pieniądze a on i tak już był ustawiony do końca życia w przeciwieństwie do mnie. Dla mnie takie coś jak honor i szacunek do klubu to coś więcej dlatego jestem na NIE. Myślę, że Barca i tak by na to nie pozwoliła. Gazetki muszą w końcu o czymś pisac...

@wojtuh10: O jakie atmosferze w drużynie mówisz? Jedne co mi przychodzi do głowy to sytuacja z Semedo jak Ney był już na wylocie.Jeżeli chodzi o resztę drużyny to nic do głowy mi nie przychodzi.Słychać nawet co jakiś czas że chcą żeby Ney wrócił.

@MaziFCB: Znając go pomimo okazania skruchy to i tak by chciał druga najwyższą pensję zaraz po Leo, a to na pewno nie wpłynęłoby dobrze na resztę drużyny

@MaziFCB: neymar z alba mial bardzo "srednie" relacje, czesto krzyczeli na siebie podczas meczow
« Powrót do wszystkich komentarzy