El Mundo: Ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barçy, prosząc o powrót syna

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 08:30

El Mundo

169 komentarzy

Hiszpański dziennik El Mundo publikuje bardzo ciekawe doniesienia dotyczące Neymara. Ojciec brazylijskiego napastnika miał w ostatnim okresie dzwonić do najwyższych władz FC Barcelony, wyrazić skruchę i prosić o powrót syna na Camp Nou.

Hiszpański dziennik informuje, że ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barcelony w ostatnich miesiącach, prosząc o powrót syna. Pierwszy raz miało to miejsce pod koniec ubiegłego sezonu. Neymar Senior zapewnił prezydenta Josepa Marię Bartomeu oraz dyrekcję, że jego syn żałuje decyzji o odejściu, ponieważ Paris Saint-Germain nie ma żadnego projektu.

Barça miała odpowiedzieć, że nie może rozmawiać o powrocie, dopóki Neymar nie wycofa pozwu przeciwko katalońskiemu klubowi, od którego domaga się wypłaty premii za przedłużenie kontraktu, jaki podpisał z Blaugraną jeszcze przed przejściem do PSG.

Napastnik chce zainkasować całą premię, mimo że nie wypełnił do końca umowy. Premia wynosi 63 miliony, a Neymar otrzymał już połowę tej kwoty. Szczegółowo o pozwie złożonym przez Brazylijczyka przeciwko FC Barcelonie pisaliśmy w tym artykule.

Przy okazji warto wspomnieć, że już 25 grudnia dziennik AS informował, że Neymar regularnie dzwoni do Barçy i chce wrócić do drużyny w lecie 2019 roku.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiem w ten sposób gość ma już 26 lat. Jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, ale umówmy się jaką mamy gwarancję, że mu znowu sodowa woda nie uderzy do głowy, że już nie wspomnę o tatusiu który zechce bóg wie jaką premie. Debele jest młodszy może jeszcze nie tak bardzo efektowny ale przynajmniej ma poukładane w głowie i moim zdaniem przy ta. Za te 222 miliony można kupić duet z Ajaxu i jeszcze starczy na zmiennika dla Luisa Suareza. Także moim zdaniem szkoda na niego kasy, że już nie wspomnę o PSG z którymi nie mamy najlepszego kontaktu delikatnie mówiąc. Moim zdaniem stanowcze nie dla tego transferu

@Maks91: Mówisz, że Dembele ma poukładane w głowie... :| To ja chyba czegoś ostatnio nie doczytałem :/
« Powrót do wszystkich komentarzy