El Mundo: Ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barçy, prosząc o powrót syna

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 08:30

El Mundo

169 komentarzy

Hiszpański dziennik El Mundo publikuje bardzo ciekawe doniesienia dotyczące Neymara. Ojciec brazylijskiego napastnika miał w ostatnim okresie dzwonić do najwyższych władz FC Barcelony, wyrazić skruchę i prosić o powrót syna na Camp Nou.

Hiszpański dziennik informuje, że ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barcelony w ostatnich miesiącach, prosząc o powrót syna. Pierwszy raz miało to miejsce pod koniec ubiegłego sezonu. Neymar Senior zapewnił prezydenta Josepa Marię Bartomeu oraz dyrekcję, że jego syn żałuje decyzji o odejściu, ponieważ Paris Saint-Germain nie ma żadnego projektu.

Barça miała odpowiedzieć, że nie może rozmawiać o powrocie, dopóki Neymar nie wycofa pozwu przeciwko katalońskiemu klubowi, od którego domaga się wypłaty premii za przedłużenie kontraktu, jaki podpisał z Blaugraną jeszcze przed przejściem do PSG.

Napastnik chce zainkasować całą premię, mimo że nie wypełnił do końca umowy. Premia wynosi 63 miliony, a Neymar otrzymał już połowę tej kwoty. Szczegółowo o pozwie złożonym przez Brazylijczyka przeciwko FC Barcelonie pisaliśmy w tym artykule.

Przy okazji warto wspomnieć, że już 25 grudnia dziennik AS informował, że Neymar regularnie dzwoni do Barçy i chce wrócić do drużyny w lecie 2019 roku.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiem czy Dembele nie będzie lepszy od Neymara. Neymar już ma wyprany mózg przez tatusia i pieniądze, z brazylijczykami często tak bywa.. Z biedy do milionera i odbija potem.. Jak chce wrócić niech zapłaci za siebie klauzulę odejścia tak jak to zrobił odchodządz do PSG albo za darmo po wygaśnięciu kontraktu.

@elrubio: Dembele jest o 5 lat młodszy, jak Messi odejdzie to Dembele w fajnym wieku dla piłkarza, naturalna zamiana. Neymara klasy i umiejętności nikt nie podważa, ale nie róbmy z buzi du...y

@elrubio: Nie ma szans żeby Dembele wskoczył na taki poziom. Niestety, ale Francuz nigdy nie będzie tak dobrze grał na małej przestrzeni, nie będzie miał takiego wachlarza zagrań, dryblingu i magii.
« Powrót do wszystkich komentarzy