El Mundo: Ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barçy, prosząc o powrót syna

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 08:30

El Mundo

169 komentarzy

Hiszpański dziennik El Mundo publikuje bardzo ciekawe doniesienia dotyczące Neymara. Ojciec brazylijskiego napastnika miał w ostatnim okresie dzwonić do najwyższych władz FC Barcelony, wyrazić skruchę i prosić o powrót syna na Camp Nou.

Hiszpański dziennik informuje, że ojciec Neymara pięć razy dzwonił do Barcelony w ostatnich miesiącach, prosząc o powrót syna. Pierwszy raz miało to miejsce pod koniec ubiegłego sezonu. Neymar Senior zapewnił prezydenta Josepa Marię Bartomeu oraz dyrekcję, że jego syn żałuje decyzji o odejściu, ponieważ Paris Saint-Germain nie ma żadnego projektu.

Barça miała odpowiedzieć, że nie może rozmawiać o powrocie, dopóki Neymar nie wycofa pozwu przeciwko katalońskiemu klubowi, od którego domaga się wypłaty premii za przedłużenie kontraktu, jaki podpisał z Blaugraną jeszcze przed przejściem do PSG.

Napastnik chce zainkasować całą premię, mimo że nie wypełnił do końca umowy. Premia wynosi 63 miliony, a Neymar otrzymał już połowę tej kwoty. Szczegółowo o pozwie złożonym przez Brazylijczyka przeciwko FC Barcelonie pisaliśmy w tym artykule.

Przy okazji warto wspomnieć, że już 25 grudnia dziennik AS informował, że Neymar regularnie dzwoni do Barçy i chce wrócić do drużyny w lecie 2019 roku.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jednak lepiej grać w cieniu Messiego, niż w cieniu Mbappe?

Z Ciebie chłopie i tak już nic nie będzie. Kasa Ci popsuła w głowie, jak większości brazoli.

@Sortello: W cieniu Mbappe... xD

@Sortello: Ja powiem tak: poza boiskiem to faktycznie wygląda i zachowuje się jakby miał kiełbie we łbie. Do drużyny wnosi jednak sporo jakości i wciąż jest jedną z twarzy tego sportu na świecie. Jeśli z własnej kieszeni wyłoży te 300 baniek, czy ile tam PSG za niego chce, albo sobie znajdzie jakiegoś tam szejka, co mu da tą kasę, żeby sam sobie mógł wykupić swoją kartę zawodniczą - proszę bardzo. Natomiast Barca za ten transfer nie powinna wydać złamanego centa.

@KamQiX: Też mnie to zawsze bawi xD

@KamQiX: Też mnie to śmieszy, zawsze jak oglądam mecz PSG to widać, że to Neymar jest liderem. Mbappe to faktycznie czołówka, ale do poziomu Neya sporo mu brakuje.

@nadachu: Neymar, to wnosi dużo jakości na boiskach L1. Poza tym, od transferu z Barcelony, strasznie obniżył loty.

I myślisz ze on sam zapłaci?
Taka pazera na kasę?

Chłop przepadł, razem z tym transferem. Tam mu dobrze, bo ma kasę i będą skakać kolo niego, nawet jak sprzeciętniał.

@KamQiX: W cieniu.
Mbappe to mistrz świata. We Francji, każdy widzi jego ponad Neymarem. A z roku na rok będzie coraz lepszy, podczas gdy Neymar z roku na rok, jest coraz słabszy.
« Powrót do wszystkich komentarzy