Guillermo Amor: Munir zdecydował, że nie będzie kontynuował kariery w Barcelonie

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 01:15

Sport

14 komentarzy

Po przegranym przez Barcelonę meczu z Levante na Estadi Ciutat de Valencia w Pucharze Króla dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych Barçy Guillermo Amor potwierdził, że Munir odejdzie z klubu.

- Munir zdecydował, że nie będzie kontynuował kariery w Barcelonie, a Ernesto Valverde postanowił, że nie będzie on już grał więcej w zespole - podkreślił Guillermo Amor.

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych pierwszej drużyny FC Barcelony wypowiedział się również na temat przedłużenia umowy przez Ernesto Valverde. - Ernesto postawił sprawę bardzo jasno. Co ma być, to będzie.

Guillermo Amor stwierdził też, że "zostało dużo czasu", kiedy został zapytany o sprowadzenie Frenkiego de Jonga.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

@RobsonPL: Ale to jego decyzja,ze chce odejść więc w czym problem. Barca ma na tyle szeroką kadrę, że po prostu jego minuty dostanie inny zawodnik

@RobsonPL: Nikt go nie wyrzuca nie dopowiadaj sobie. Jego minuty dostanie gracz, który w Barcy zostaje i tyle.
O czym ty gadasz dostal ofertę kontraktu od Barcy i to nie jedna. Nie chciał więc trudno się mówi. Skorzysta ktoś inny

Niech sie zawija bo jest slaby

@Pstryk: Tego akurat nie wiesz. To tylko gdybanie

Durne to i przeczy idei klubu. Wgl to żart co się dzieje teraz z piłkarzami, którym kończą się kontrakty. Ja wszystko rozumiem, ale daliśmy gościowi nadzieję, zostawiliśmy takiego kosztem Paco (który rozbłysnął w Bundeslidze) a teraz odsuwamy go od składu. Trzeba było przedłużyć umowę dwa lata temu, albo dać mu grać do końca jeśli zajdzie taka potrzeba, a nie robić takie cyrki.

@MarioVeB!: jaka Jego decyzja? decyzja Munira na bazie decyzji Valverde, że ten nie gra. bo kto chciałby siedzieć cały sezon, nie dziwię Mu się. bez sensu jedynie, że Barca nie jest rozsądna w takich kwestiach i kolejny wychowanek pójdzie gdzieś za friko :/

@MarioVeB!: Wiadomo, jak ma przyjść Rabiot to będzie oburzenie, że go odsunęli. U nas klepiemy po główce.

@RobsonPL: Nie został wyrzucony z kadry (może normalnie trenować), jednak jest paru chętnych na jego minuty (Malcom, Puig, Dembele, Alena) więc chyba lepiej inwestować w tych, którzy mają być przyszłością, a nie przeszłością.

Munir i kariera?
Przecież to nie idzie ze sobą w parze.
Niech jego przygoda (nie mylić z karierą) trwa w innym klubie...np w Betisie, bo w lepszym zespole nie będzie istniał ☺

@RobsonPL: Ja uważam że to Paco chciał grać więcej i dlatego odszedł a nie ktoś kogoś wybrał

@wujacristo: Obaj są za słabi na Barcelonę!

@MarioVeB!: To, że normalnie by z niego korzystali. Jego decyzja, ale decyzją klubu i jego był kontrakt na określoną ilość lat. Zostało pół roku i wyrzucamy go z kadry, bo powiedział, że go nie przedłuży i chce odejść. I będzie kombinowanie byle tylko nie wystawić Munira, który ma jeszcze ważny kontrakt, a Barca nie chciała sama go przedłużać. Bezsensowne karanie zawodnika, że nie dostał kontraktu wcześniej i gra tyle co nic.

za słaby na Barce

I tu nie do końca jest prawda. Gdyby został Barca i tak sprowadzi za Suareza klasowa 9, wiec i tak nie grałby więcej.