Paco López: Jesteśmy dumni z tego, że pokonaliśmy Barcelonę

Łukasz Lewtak

11 stycznia 2019, 00:22

AS/Marca

3 komentarze

Po meczu Levante z Barceloną w 1/8 finału Pucharu Króla (2:1) trener drużyny z Walencji Paco López pojawił się na konferencji prasowej z wielkim uśmiechem na twarzy.

- Dla takiego zespołu jak nasz zwycięstwo z Barceloną zawsze jest wielką sprawą i nikomu nie będę odbierał zasług. Jesteśmy świadomi, że nie zagrał najlepszy piłkarz na świecie, ale jestem dumny z mojej drużyny. 

- Potraktowaliśmy tę rywalizację tak, jakby była rozgrywana w formule tylko jednego meczu. Chcieliśmy wygrać, nie myśląc o rewanżu. Bardzo trudno jest wyeliminować Barçę. W przyszłym tygodniu chcemy rywalizować w ten sam sposób i tak samo myśleć.

- Szkoda dzisiejszego spotkania, ponieważ mimo że rywale również mieli swoje okazje, my zasłużyliśmy na zdobycie trzeciego gola i mogliśmy wygrać mecz z lepszym wynikiem.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak jest zadowolony że swojego zespołu. Zazwyczaj takie zespoły jak Levante organizują się na barce a później z innymi zespołami już banki bo nie mają siły

Ma rację ale myślę że na CN będzie inna gra bo EV wystawi OdG. Takie mecze jak dziś też są ważne - pokazują gdzie obecnie są zmiennicy i na kogo można liczyć przy zmianach w ważnych meczach...