Sergio Busquets: Przysnęliśmy, a rywale wykorzystali to, by strzelić dwa gole

Julia Cicha

11 stycznia 2019, 00:30

Marca

10 komentarzy

Sergio Busquets ocenił występ Barcelony w meczu z Levante. Pomocnik pozostaje optymistą w kwestii awansu do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Dwumecz: Po golu Coutinho jest otwarty. Zasłużyliśmy na tę bramkę, szczególnie w drugiej połowie. W pierwszej przysnęliśmy, a rywale wykorzystali to, by strzelić dwa gole. Mimo to mieliśmy swoje szanse. Później Levante zmniejszyło intensywność gry, miało okazję Moralesa, ale ogólnie myślę, że byliśmy lepsi i zasłużyliśmy przynajmniej na trafienie do siatki.

Coutinho stracił miejsce w pierwszym składzie: Wszyscy chcemy grać, rywalizacja jest trudna, bo mamy wielu pomocników na zaledwie trzy pozycje. Trudno jest wejść w mecz, kiedy nie gra się za często, bo nie ma się tyle pewności siebie i rytmu. Myślę, że Philippe pomoże nam w dalszej części sezonu.

Puchar Króla: Jak w każdych rozgrywkach będziemy walczyć. W Barcelonie zostali bardzo ważni dla nas piłkarze. To bardzo trudny miesiąc z wymagającym terminarzem. Czasem trzeba odpocząć.

Remontada: Kluczem w meczach z Levante jest kontrolowanie kontrataków, ponieważ przeciwnicy zostawiają wolnych zawodników. Kiedy się to udaje, można atakować. Na naszym boisku z naszymi kibicami będziemy silniejsi i uważam, że możemy awansować.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Busquets to jedzie na lekach nasennych chyba od dłuższego czasu przykro Mi to mówić ale swoją grą od dłuższego czasu oddala się od TOPowych ŚPD może transfer De Jonga spowoduję że poczuję zagrożenie i się obudzi w przeciwnym razie historia zatoczy koło i zostanie odsunięty na boczny tor tak jak kiedyś Yaya... Trochę żartobliwie powiem że Vidal mógłby się podzielić "działką" z Busim może to być pomogło.
« Powrót do wszystkich komentarzy