Sport: Gerard Piqué namawia Leo Messiego do zostania akcjonariuszem klubu FC Andorra

Dariusz Maruszczak

7 stycznia 2019, 15:00

Sport

13 komentarzy

Jak donosi dziennik Sport, Gerard Piqué namawia swojego kolegę z drużyny Leo Messiego do towarzyszeniu mu w nowym projekcie związanym z klubem FC Andorra.

Piqué chce, aby Messi dołączył do grupy akcjonariuszy, która przyjęłaby nowy kierunek działania klubu FC Andorra. Udział Argentyńczyka w tym przedsięwzięciu być może nie byłby wielki, ale obrońca Barcelony zdaje sobie sprawę, że sam wizerunek cracka z Rosario byłby jednym z najlepszych możliwych nośników na drodze do rozwoju projektu sportowego drużyny z Księstwa na arenie międzynarodowej.

Według tych informacji negocjacje są już bardzo zaawansowane, a do oficjalnego ogłoszenia rozpoczęcia współpracy może dojść na najbliższej konferencji prasowej, gdy zostanie przedstawiona nowa, ambitna struktura klubu. Przypomnijmy, że 29 grudnia FC Andorra została przejęta przez grupę Kosmos, której właścicielem jest Piqué.

Oprócz bardzo prawdopodobnego dołączenia Messiego do grona akcjonariuszy Piqué ma również plany zaangażowania w ten projekt innych partnerów biznesowych. Obrońca liczy na znaczące wsparcie sponsora Barcelony - japońskiej firmy Rakuten.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Vanna Ly uprzedzi Messiego:)

Niech Wiśle tez kupi :D

Co za gość z Messim chce robić interesy, jak Harting szuka partnera z kasa...

Hiszpański Urząd Skarbowy zdecydowanie nie lubi tego :)

Ty sie Leo nie ładuj w jakąś Hiszpańską drobnice, ty zainwestuj w Wisłę Kraków.

Powiedzcie jak zostać akcjonariuszem? Konto maklerskie w boś nie daje takiej możliwości inwestycji :D