Oficjalny komunikat Barçy w sprawie Adriena Rabiota

Radek Koc

30 grudnia 2018, 16:38

FCBarcelona.cat

65 komentarzy

Barcelona wydała oficjalny komunikat, w którym odnosi się do informacji podawanych we francuskich mediach na temat rzekomego naruszenia przepisów FIFA przy transferze Adriena Rabiota. 

Oto treść całego komunikatu: 

W związku z wiadomościami, które pojawiły się we Francji, klub FC Barcelona oświadcza, że nie naruszył żadnego przepisu w przypadku transferu piłkarzy PSG. Jedyny kontakt, jaki został nawiązany między dwoma klubami, miał miejsce w sierpniu oraz w zeszłym tygodniu. W obu przypadkach rozmowy zostały przeprowadzone z osobami odpowiadającymi w PSG za sprawy sportowe i służyły temu, aby wyrazić zainteresowanie usługami Adriena Rabiota. 

FC Barcelona zawsze pragnie wykonywać swoją pracę z maksymalną przejrzystością, tak z PSG, jak i z każdym innym klubem. 

FC Barcelona zaprzecza, jakoby istniał jakikolwiek rodzaj porozumienia między klubem i piłkarzem PSG Adrienem Rabiotem. 

Fot. Ben Sutherland / CC BY 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pytam po co ten Rabiot. Po co?

@Pyrzo_Barca: Zgadzam się. Obejrzałem kilka jego występów i żadnej rewelacji nie grał, a poza tym w Barcelonie grałby za...?
To będzie podobnie jak z Andre Gomesem.

@Pyrzo_Barca: Potrzebny bo nie dość, że jest ograny, dosyć młody i ma zadatki na dobrego piłkarza to praktycznie darmowy transfer. Rakieta, Busquets i Vidal mają 30stkę na karku i trzeba szukać zastępstwa. A co szkodzi sprowadzić piłkarza za 10mln, którego będzie można sprzedać od ręki za 30-40mln?

@michal1899: Szkodzi bo jeśli dostanie zarobki jakie przewijają się w mediach a nie wypali to żaden klub mu tyle nie zaoferuje a on nie zgodzi się aby odejść i zarabiać mniej To że jest za darmo to tak jak z promocją w markecie - nieraz kupujemy badziew który do niczego jest nam niepotrzebny no ale przecież była okazja to trzeba było skorzystać

@maroon: otoz to, juz nie raz byl problem z pozbyciem sie szrotu z klubu z powodu wysokiego kontraktu. Barca przeplaca i to strasznie, brac przyklad z realu tam nie ma problemu z pensjami, adekwatne do poziomu jaki prezentuja.

@Limal88: Adekwatne do Poziomu, jaki prezentują

kocham ten rodzaj ironii ;D

@Pyrzo_Barca: Nareszcie ktoś mądrze...

@Pyrzo_Barca: W formie zapasowej pary pluc dla Sergio. Moze pasc tez na Holendra z Ajaxu. Na dwoje babka wrozyla :P

@michal1899: No i przez Rabiota drabinka płacowa sie zalamie. Nie wiem czy to dobry wybor.
« Powrót do wszystkich komentarzy