Selekcjoner Argentyny zapowiada rozmowy z Messim w sprawie powrotu napastnika Barçy do reprezentacji

Łukasz Lewtak

29 grudnia 2018, 11:15

Sport

6 komentarzy

Selekcjoner reprezentacji Argentyny Lionel Scaloni wypowiedział się na temat sytuacji Leo Messiego i jego możliwego powrotu do kadry Albicelestes.

- Porozmawiamy z Messim i postaramy się, aby dołączył do nas w 2019 roku. Przede mną rozmowa z nim. Dla nas to ważne. Każdy szkoleniowiec chciałby prowadzić Messiego, a ja szczególnie. Przed nami rozmowa, która, mam nadzieję, zakończy się dobrze. Wszyscy jesteśmy optymistami.

- Chcemy, aby ta drużyna dotarła do mundialu w jak najlepszy sposób. Na naszej drodze są dwa turnieje Copa América oraz eliminacje. Osiągnęliśmy cele, jakie sobie postawiliśmy. W kadrze gra większa liczba piłkarzy. W najbliższych sześciu miesiącach możemy osiągnąć coś ważnego, skonsolidować drużynę i powalczyć w oficjalnym turnieju, który ma dodatkową trudność.

Przypomnijmy, że w dniach 14 czerwca - 7 lipca w pięciu brazylijskich miastach odbędzie się 46. edycja Copa América. Zwycięzca zagwarantuje sobie prawo udziału w Pucharze Konfederacji 2021.

Fot. Ludovic Péron / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe, czy też porozmawia z Di Marią, Banegą czy Aguero?

Dziwnie brzmi że Messi jest napastnikiem. Dla mnie Messi to odrębna pozycja na boisku - rozgrywający, napastnik i skrzydłowy w jednym, wolny elektron.

A ponoć to selekcjoner niepowoływał Messiego, a żeby wrócił wystarczy, że znajdzie się na liście powołanych :)

Ten selekcjoner juz jest ofjcjalnie trenerem czy dalej tymczasowy ? Bo kiedys tam bylo jakies info ze jest tymczasowy trener ktory tymczasowo trenuje