Valverde liczy na odzyskanie Nélsona Semedo i Sergiego Roberto przed meczem z Celtą

Łukasz Lewtak

21 grudnia 2018, 10:10

AS

10 komentarzy

Ernesto Valverde liczy na to, że w jutrzejszym spotkaniu z Celtą Vigo będzie miał już do dyspozycji dwóch podstawowych prawych obrońców.

Sergi Roberto jest poza grą od miesiąca, po tym, jak naderwał mięsień półbłoniasty w lewej nodze podczas meczu z Atlético Madryt na Wanda Metropolitano. Z kolei Nélson Semedo w ostatniej chwili wypadł z kadry na spotkanie z Levante na Estadi Ciutat de Valencia z powodu dolegliwości w lewym kolanie.

Wczoraj obaj zawodnicy odbyli już trening z grupą i zdaniem ASa powinni być do dyspozycji trenera na jutrzejszy mecz z Celtą Vigo. Jutro w podstawowym składzie powinniśmy zobaczyć tych samych piłkarzy co ostatnio. Według ASa Arturo Vidal zachowa miejsce w wyjściowym składzie, a Philippe Coutinho ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych. Wczoraj Juan Miranda trenował z pierwszym zespołem, jednak niekwestionowaną pozycję w podstawowej jedenastce na lewej obronie ma Jordi Alba.

Fot. Kirił Weneditkow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Panie Siwy tylko Semedo pierwszym wyborem na prawą obronę! Nelson coraz lepiej radzi sobie w obronie, niestety nadal zdarzają mu się głupie błędy, ale Roberto wcale nie jest w tym lepszy.

Ciekawe co z Malcomem.

Powinno się znaleźć miejsce dla Cou. Obok 4 i 5 za Iniestę.