Złota Piłka FCBarca.com: GALA NAGRODZONYCH (relacja na żywo!)

Eoren

9 grudnia 2018, 17:00

169 komentarzy

W zeszłym roku z okazji piętnastych urodzin portalu po raz pierwszy zorganizowaliśmy Złotą Piłkę FCBarca.com – plebiscyt na najlepszego Użytkownika serwisu. Konkurs tak bardzo się Wam spodobał, że postanowiliśmy kontynuować go w kolejnych latach. Dziś przedstawiamy nagrodzonych w drugiej edycji. Czas rozstrzygnąć do kogo trafi Złota Piłka FCBarca.com 2018!

17:45

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy. Zdobywców Złotej Piłki i Nagrody Redakcji prosimy o kontakt mailowy pod adresem redakcja@fcbarca.com w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród rzeczowych.

Dziękujemy, że byliście z nami! Do zobaczenia za rok.

17:44

Tym samym drugie miejsce zajął

ViscaBarca123

Miło nam ogłosić, że to właśnie on został zwycięzcą Nagrody Redakcji FCBarca.com! Obiecujący zawodnik, którego czeka świetlana przyszłość.

17:43

BarcaInfo!

Serdecznie gratulujemy obrońcy zeszłorocznego tytułu!

17:41

 Złota Piłka FCBarca.com 2018 wędruje do...

17:39

Pozostało ich dwóch. Podzielili pomiędzy siebie ponad połowę Waszych głosów! 25,98% i 27,08% – dokładnie tyle punktów zgarnęli dwaj najlepsi Użytkownicy.

17:37

Najniższy stopień na podium zajął...

Socjopata

Gratulujemy! Oby od tej chwili każdy mecz Ci wchodził.

17.34

Na czwartej lokacie uplasował się...

GenerałXavi

Gratulujemy i życzymy, by nie zatrzymał się tam tak długo, jak niektóre drużyny.

17:31

Wreszcie dotarliśmy do chwili, w której poznamy kolejność pierwszej piątki. Piątą, zaszczytną lokatę w plebiscycie Złotej Piłki FCBarca.com zajął..

KamQiX

Serdeczne gratulacje! Jak wiemy piąte miejsce może zająć prawdziwy crack!

17:29

ViscaBarca123:

„Rok temu zapowiadałem BarcaInfo, że razem powalczymy o tę nagrodę. Tak też się stało. Mogę podziękować użytkownikom FCBarca.com za wiele nominacji i głosy na mnie. Zaszczytem jest znalezienie się w najlepszej piątce userów tej strony. Głosy otrzymało wielu użytkowników, każdy z nich wnosi do tego serwisu coś innego – coś, co sprawia, że serwis ten jest wyjątkowy i zawsze chce się do niego wracać. Dzięki wszystkim i gratuluję innym wyróżnionym. Brawa również dla redakcji za organizację całego tego wydarzenia. Świetna inicjatywa i naprawdę super odskocznia od futbolu. Serwis wciąż się rozwija, za co można bić brawa”.

17:28

Socjopata:

„Serdecznie dziękuje każdemu za oddanie na mnie punkcików w plebiscycie Złotej Piłki i docenienie mojego stylu bycia na tym serwisie gdzie przebywa wiele dobrych mordeczek, jest mi niezmiernie miło. Buziaki dla was i mojego brata Estebana, TJMMNW”. 

 17:27

KamQiX:

„Dzięki wszystkim za głosy w tegorocznym plebiscycie Złotej Piłki FCBarca.com. Nie oczekiwałem i nie spodziewałem się, że zajmę taką pozycję. Cieszę się, że moja „twórczość” – ta graficzna i ta pisana - najwyraźniej Wam się podoba :)

Super, że mogę być częścią społeczności najlepszej strony o tematyce sportowej w Polsce.

Na koniec chciałbym podziękować mojemu komputerowi, smartfonowi i firmie piszącej programy graficzne – bez Was to wszystko nie byłoby możliwe!”

17:27

GenerałXavi:

„Kiedy jestem w blasku nie-fleszy, to z chęcią napisałbym coś mądrego, miłego, kreatywnego, a najlepiej zabawnego. Jednak niestety nie potrafię. Mimo że uważam szczerze, że są osoby które bardziej zasłużyłyby na takie wyróżnienie, to pragnę wyrazić słowa wdzięczności dla tych wszystkich, co na mnie głosowali albo jakkolwiek myślą pozytywnie o mojej osobie: dziękuję. Korzystając z okazji bycia na forum publicznym pragnę prosić użytkowników o szacunek do piłkarzy, działaczy klubowych i trenerów. Naprawdę dobija mnie to w jaki sposób się tutaj wypowiadamy o osobach, które są w naszym (podobno) ukochanym klubie. Nie zapominajmy, że jesteśmy tylko kibicami. Nasza wiedza jest znikoma. Mniejsze wahania nastrojów, dłużej konstruujące się opinie niż przez jeden mecz, a tym rzadziej się zmieniające - na pewno też by nam nie zaszkodziły. Nie wykorzystujmy tej części Internetu do wylewania swoich frustracji i wyładowywania negatywnych emocji. Serwis to przede wszystkim my – użytkownicy. Dlatego dbajmy o poziom który tutaj mamy. Dzięki ”.

17:26

BarcaInfo:

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy doceniają moją działalność na stronie i oddali głos na mnie w tym plebiscycie. Jest to duże wyróżnienie, że drugi rok z rzędu znalazłem się w gronie najlepszych Użytkowników tego serwisu. Cieszę się, że mogę w jakimś stopniu pomóc w rozwoju strony. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników i Redakcje serwisu”.

17:23

Znamy już najlepszych z najlepszych. W pierwszej piątce znaleźli się (kolejność nieprzypadkowa, gdyż alfabetyczna): BarcaInfo, GenerałXavi, KamQiX, Socjopata oraz ViscaBarca123.
Wcześniej zostali oni poinformowani, że znaleźli się w pierwszej piątce, jednak nie znają swoich lokat. Poprosiliśmy ich o przekazanie kilku słów do pozostałych Użytkowników, zanim ujawnione zostaną ostateczne rozstrzygnięcia. Oddajmy im głos.

17.21

Zanim ujawnimy zwycięzców przedstawiamy kolejność finalistów, którzy zajęli zaszczytne miejsca od 19. do 6. Są to...

19. Delolen
18. BaroPodertos
17. Misanthrope
16. Ledsbourne
15. cosinus90
14. Ratamahatta
13. student97r
12. sidzej
11. Janiama
10. MarioVeb!
9. pax
8. Cochise
7. Don-Corleone
6. Kajtek77

Serdecznie gratulujemy znalezienia się w tym elitarnym gronie najbardziej lubianych i cenionych userów na FCBarca.com.

17.18

Po sukcesie, jakim okazała się dla nas poprzedni edycja konkursu, nie sądziliśmy, że może być lepiej. A jednak! Wasza aktywność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W tym roku w plebiscycie oddano 1 223 ważne głosy! To niemal dwukrotnie więcej niż w zeszłorocznej odsłonie konkursu. Pośród nominowanych rozdzieliliście aż 10 465 punktów. A kto otrzymał ich najwięcej?

17.10

W tegorocznym plebiscycie mianowaliście 33 kandydatów, spośród których do finału weszło aż 19. Przypominamy finalistów w kolejności alfabetycznej: BarcaInfo, BaroPodertos, Cochise, cosinus90, Delolen, Don-Corleone, GenerałXavi, Janiama, Kajtek77, KamQiX, Ledsbourne, MarioVeb!, Misanthrope, pax, Ratamahatta, sidzej, Socjopata, student97r, ViscaBarca123.

17.05

Dla zdobywcy Złotej Piłki oraz Użytkownika wyróżnionego przez Redakcję przewidzieliśmy nagrody rzeczowe. Oprócz podarunków zostaną oni wyróżnieni specjalnymi oznaczeniami w profilu Użytkownika, informującymi o zdobytej nagrodzie. Będą one widoczne przez rok, aż do wyłonienia zwycięzcy kolejnej edycji.

17.00

Nasza Gala cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, że niektórzy przyjechali na nią nawet kilka miesięcy wcześniej, by zająć miejsca.

17:00
Tytułu broni BarcaInfo, który w zeszłym roku zdobył ponad 24% Waszych głosów, wyprzedzając na podium Dona-Corleone (22,3%) oraz paxa (9,7%).
Zdobywcą specjalnej Nagrody Redakcji FCBarca.com w 2017 został Don-Corleone.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Uwazam ze redakcja powinna wyprowadzic nagrode vice w postaci srebrnej pilki, roznica miedzy finalistami jest bardzo mala a troche tak smutno byc zapamietany ze przegral, lecz jako kogos kto jest vice mistrzem

@FAB1O: Przecież ViscaBarca ma nagrodę redakcji to po co mu srebrna piłka.

@FAB1O: Dokładnie tak jak pisze kolega niżej. Wprowadziliśmy nagrodę Redakcji, która jest naszym oddzielnym głosowaniem. I w tym przypadku trafiła do ViscaBarca123, który pierwsze miejsce przegrał naprawdę o włos.

@DonAndresFCB: Sory napisalem posta po tym jak zostalo ogloszone 1miejsce
« Powrót do wszystkich komentarzy