Nélson Semedo o Ousmane'ie Dembélé: Teraz jest bardziej odpowiedzialny

Grzegorz Zioło

7 grudnia 2018, 16:30

Mundo Deportivo/ESPN

8 komentarzy

W wywiadzie dla ESPN Nélson Semedo bronił swojego kolegę z Barcelony Ousmane'a Dembélé, wobec którego ostatnio padało wiele zarzutów dotyczących spraw pozasportowych.

– Dembélé to znakomity piłkarz z dużym potencjałem, który bardzo nam pomoże. Jest całkowicie zaangażowany w sprawy drużyny. Teraz jest bardziej odpowiedzialny i pokazuje to na boisku. Powinien to kontynuować i jestem przekonany, że będzie to robił – stwierdził Semedo na temat Francuza.

Semedo wypowiedział się także na inne aktualne tematy. Prawy obrońca Barcelony wyobraża sobie finał Ligi Mistrzów, w którym Blaugrana zagra z Manchesterem City. – To byłby świetny finał. Manchester gra bardzo dobrze w tym sezonie i w tym momencie wydaje się najsilniejszym z rywali. Prawdopodobnie byliby najtrudniejszą drużyną, z jaką możemy się zmierzyć, ale oni powinni myśleć tak samo, ponieważ Barça ma wiele jakości i pewności siebie. To byłby wielki mecz, wielki finał, który się przewiduje – przyznał Portugalczyk.

Semedo miał okazję grać zarówno z Leo Messim w klubie, jak i z Cristiano Ronaldo w reprezentacji. – Messi jest z innej planety. On robi różnicę. Jest najlepszym piłkarzem, jakiego widziałem, razem z Cristiano Ronaldo – uważa zawodnik Barçy, który nie chciał wybrać jednoznacznie pomiędzy dwiema największymi gwiazdami współczesnej piłki. – Grałem z dwoma najlepszymi piłkarzami na świecie, w historii. Jestem przyzwyczajony, że pytają mnie o tę dwójkę. Są różni, ale wolę zachować dla siebie, kogo uważam za numer jeden – powiedział Semedo.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i bardzo cieszą takie sygnały, że Dembouzowi układa się w tej głowie. Grajek na poziomie, lecz wiadomo, że miało się te wątpliwości w niego, bo zachowywał się w pewnym stopniu jak Balotelli.

Wiadomo że powiedziałby Cristiano bo w kraju by go znienawidzili jakby powiedział Messi a w klubie też by się krzywo patrzyli

gdyby tak faktycznie było to 15 osób by sie nie musiało odzywac żeby go bronic....bo to by było jasne dla wszystkich...

Fajnie jak by ich współpraca na boisku wyglądała tak jak na lewej stronie Alby z Leo :)
konto usunięte

Nelson też super, jeszcze ostatnie podanie trzeba doszlifować i będzie kozak :)

Cieszę się że Dembi się ogarnął i zaczął grać tak jak tego oczekiwałem :D

Z Espaniolem będzie brameczka albo asysta ;D

bardzo dobry , solidny prawy obronca