Víctor Cea: Na początku spotkania byliśmy lepsi od Barcelony i stwarzaliśmy swoje okazje

Grzegorz Zioło

6 grudnia 2018, 00:37

AS

7 komentarzy

Trener Cultural Leónesa Víctor Cea wyraził satysfakcję z postawy swoich zawodników w meczu z FC Barceloną. Zespół z Segunda División B przegrał na Camp Nou 1:4 i odpadł z rywalizacji w Pucharze Króla, jednak jak podkreślił szkoleniowiec, priorytetem dla drużyny z León jest liga.

Na pomeczowej konferencji prasowej Cea pochwalił swoich piłkarzy i stwierdził, że na początku spotkania jego drużyna "była lepsza od rywala i stwarzała okazje, które mogła zamienić na gola". Trener przyznał, że Cultural Leónesa osiągnął swój cel w Pucharze Króla już przy awansie do 1/16 finału. Gra w tej fazie to jego zdaniem "wyjątkowa okazja dla takiej drużyny jak Cultural".

– Szukaliśmy zespołu, który dałby nam szansę na pokazanie się, a mecz pozwoliłby nam przygotować się do rywalizacji w naszych rozgrywkach, w których gramy o wszystko – powiedział Cea w odniesieniu do niedzielnego meczu drużyny z León z Guijuelo w Segunda División B.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba oglądał inny mecz...

Rywale byli bardzo dobrze poukładani taktycznie - to na pewno trzeba im przyznać. Ale różnicę w umiejętnościach było widać dużą. Dwumecz był ciekawy.

Trzeba pochwalić rywala. Zarówno w pierwszym meczu jak i wczoraj grali przyjemna dla oka piłkę.

Żeby nasze zespoły w ekstraklasie tak grały to by było dobrze.

W którym oni momencie byli lepsi? Niektórym już się w głowie przewraca.