Víctor Cea: Mecz z Barceloną nie jest dla nas świętem, skupiamy się na lidze

Julia Cicha

5 grudnia 2018, 12:00

AS

2 komentarze

Trener Cultural y Deportiva Leónesa Víctor Cea zaprzeczył, że dzisiejszy mecz z Barceloną będzie dla jego zawodników świętem. Szkoleniowiec podkreślił, że piłkarze są wkurzeni z powodu słabszego momentu w Segunda División B.

− Nie możemy przeżywać tego spotkania jak święta, bo jesteśmy źli, nie jesteśmy dumni z naszej postawy w ostatnich meczach. Chcemy zmienić naszą sytuację, jesteśmy odpowiedzialni za to, co się wydarzyło, i musimy zmienić różne aspekty naszej gry – powiedział trener.

− Z Barceloną będziemy chcieli maksymalnie wykorzystać czas, kiedy będziemy przy piłce, choć nie będzie go dużo. Nie możemy zmarnować szansy na rywalizację z herbem Cultural na piersi. Trzeba pokazać się z dobrej strony, choć naszym priorytetem jest niedzielne starcie w lidze. Pojedynek z Barçą musi nam pomóc w zresetowaniu się i lepszej grze w Segunda – dodał Víctor Cea.

Szkoleniowiec nie myśli jednak o rezygnacji z pełnienia swojej funkcji. − Zawsze patrzy się na trenera, bo to on jest odpowiedzialny. Musimy się odblokować, nasz problem tkwi bardziej w głowie niż w aspektach sportowych. Nie planuję podawać się do dymisji. Gdybym był kibicem, byłbym zły. Nie wiem, czy domagałbym się zwolnienia mnie, ale nie byłbym dumny z tego, co widzę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dyrektor generalny Cultural Leónesy: Przyjazd Barcelony to święto
Víctor Cea: Mecz z Barceloną nie jest dla nas świętem

:) :) :)

Z samego nagłówka to tak wygląda, jakby gość już usprawiedliwiał porażkę i odpadnięcie, bo niby "skupiają się na lidze".

Oby nie okazało się, że to tylko taka taktyka uśpienia czujności Barcy, a na boisku 100 % motywacja i niespodziewana świetna dyspozycja dzisiejszych gości na Camp Nou.