Tiki-taka - startuje nowy dział na FCBarca.com

Łukasz Lewtak

4 grudnia 2018, 10:12

69 komentarzy

FCBarca.com nie zwalnia tempa! Tym razem przyspieszamy rozgrywanie piłki i przedstawiamy Wam nowy element na stronie - Tiki-takę!

Tiki-taka to sekcja, w której będziemy prezentować Wam najświeższe informacje w krótkiej formie, znanej m.in. z popularnych portali społecznościowych. Chcemy przekazywać naszym Czytelnikom jeszcze więcej wiadomości związanych z Barceloną, a niektóre z nich nie wymagają szczegółowych opisów na kilka akapitów i mogą zostać opublikowane zdecydowanie szybciej. Dla takich właśnie informacji została stworzona Tiki-taka.

Znajdziecie w niej m.in. najnowsze doniesienie transferowe czy informacje zza kulis dotyczące zawodowej i prywatnej sfery życia piłkarzy Barcelony. Będziemy też na bieżąco śledzić występy koszykarzy, szczypiornistów oraz sekcji młodzieżowych Barçy i podawać wyniki meczów z ich udziałem.

Tiki-taka będzie widoczna tuż pod głównym artykułem na stronie oraz w dziale La Rambla. Mamy nadzieję, że nowe rozwiązanie przypadnie Wam do gustu i jeszcze bardziej poprawi komfort korzystania z FCBarca.com.

Cały czas jesteśmy otwarci na nowe sugestie, dlatego też jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub pomysły dotyczące sekcji Tiki-taka, zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

R.I.P BarcaInfo

@M3ssWithTheBest: Mógłby być jednym z prowadzących tą sekcje.

@M3ssWithTheBest: Hahahahaha jop Twoju mać, 100 polecenie moje :D
« Powrót do wszystkich komentarzy