Sport: W najbliższych dniach Mino Raiola złoży wizytę w Barcelonie

Grzegorz Zioło

30 listopada 2018, 14:19

Sport

32 komentarze

FC Barcelona podejmuje kolejne działania w celu sprowadzeniu na Camp Nou Matthijsa de Ligta. Kataloński klub regularnie kontaktuje się ze środkowym obrońcą Ajaksu i jego agentem Mino Raiolą, a już w najbliższych dniach może zostać wykonany następny ważny krok w tej sprawie.

Jak podaje Sport, Raiola ma zaplanowaną wizytę w gabinetach działaczy Barcelony. Blaugrana musi się spieszyć z osiągnięciem wstępnego porozumienia z de Ligtem, ponieważ Samuel Umtiti wciąż zmaga się z problemami z kolanem, a młodym holenderskim stoperem interesuje się kilka innych wielkich klubów. 

Transfer de Ligta nie będzie jedynym tematem poruszonym podczas spotkania. Mino Raiola reprezentuje również interesy utalentowanego zawodnika La Masii Xaviego Simonsa, który w kwietniu skończy 16 lat i będzie mógł podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt. Blaugranie bardzo zależy na zatrzymaniu młodzieżowego reprezentanta Holandii w klubie, dlatego podczas wizyty Raioli nie zabraknie również tego wątku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Raiola to raczyli woli ubijać interesy z Manchetserami i PSG gdzie pachną mu szejkowskie $$$

Dobra jak jest Raiola to co Pogba
konto usunięte

Simons juz 16?! :O Kurde gdzie mi te lata uciekają..

Teraz tylko dać wygrać Totkom i w lecie atakować by Eriksena wyciągnąć od nich za rozsądną cenę. Eriksen za Rakietę i wszystko w temacie.

Z tym agentem De Light to będzie marketingowa bomba. Szykujmy się na wielki kontrakt.

Nie wiedziałem że ten irytujacy bezmyślny grubas jesr agentem De Lighta.

Oby młody Xavi Simons został z nami na wiele lat.

I pewnie omówią jeszcze transfer Paula Pogbę :DDD