Vitolo: Messi jest najlepszy nawet wtedy, kiedy zabierze mu się jedną nogę

Łukasz Lewtak

22 listopada 2018, 17:30

AS/Marca

16 komentarzy

Dwaj piłkarze Atlético Madryt Vitolo i Juanfran wzięli udział w kampanii reklamowej piwa Mahou, a przy okazji wypowiedzieli się na temat Leo Messiego i FC Barcelony przed sobotnim meczem ich zespołu z Blaugraną na Wanda Metropolitano.

Vitolo

- Messiemu można zabrać jedną nogę, a i tak jest najlepszy. To zawodnik, który robi różnicę, i nawet jeśli nie jest przygotowany na 100% ze względu na kontuzję, to w każdej akcji może wygrać mecz dla swojej drużyny.

- Jeśli trener powie, że brakuje nam bramkarza, z przyjemnością zagram między słupkami. Po prostu lubię grać i obojętnie mi, gdzie występuję.

Juanfran

- Jedynym sposobem na powstrzymanie Messiego i jego współpracy z Jordim Albą jest granie bardzo blisko siebie i pomaganie sobie w obronie. Oni znają się perfekcyjnie. Grają ze sobą od wielu lat. Ja jednak również dobrze ich znam.

- Musimy sprawić, aby rywale poczuli, że nie mają wolnej przestrzeni. Obyśmy rozegrali wspaniały mecz przeciwko Barcelonie, zostawiając jak najmniej miejsca na boisku i odbierając przeciwnikom ich atuty.

- Barcelona nadal jest bardzo silnym rywalem. W ubiegłym sezonie była praktycznie niepokonana i w lidze zasługiwała na szóstkę z plusem. My zrobimy to co zawsze. Będziemy walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć, aby mieć szanse na trofea w końcowej fazie sezonu. Mamy nadzieję, że ludzie będą z nas dumni.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co to za dziadyga po lewej?

I tu Vitolo wykazał się dużym ilorazem inteligencji mówiąc tak o Messim. A Juanfran tak jak wielu... niby wiadomo co trzeba zrobic ale w praktyce bywa ciężko ;)

Atletico to drużyna która zawsze okazuje nam szacunek.

On chyba bo mahounie XD

Fajne te bluzy Nike wymyśliło. Ja sobie sprezentowałem już taką z logiem FCB :)

Skończy się autobusem jak to zwykle grało Atleti :D
konto usunięte

Jak z nimi gramy to zawsze są problemy.. Oby tym razem +3 i na zero z tyłu.

Juanfran na zdjęciu wygląda jak alkoholik z dwudziestoletnim stażem XDDDD

No, jak mu zabiorą prawą to i tak bedzie najlepszy na świecie XD

No bez nogi na bank byłby najlepszy xD poziom ich fantazji czasem mnie rozkłada na łopatki.
konto usunięte

Vitolo ale to każdy wie nawet dziecko:)