Sport: Barça rezygnuje z młodego skrzydłowego Corinthians i zostawia go Realowi [WIDEO]

Łukasz Lewtak

21 listopada 2018, 11:00

Sport

21 komentarzy

Jak informuje dziś kataloński Sport, Barcelona zrezygnowała z transferu skrzydłowego Corinthians Pedrinho, którego w Brazylii obserwował przedstawiciel katalońskiego klubu André Cury.

20-latek może trafić do Realu Madryt, ponieważ Florentino Pérez jest nim bardzo mocno zainteresowany. Ronaldo, który utrzymuje znakomite relacje z prezesem Corinthians Andrésem Sánchezem, może ułatwić transfer prawoskrzydłowego do zespołu Los Blancos. El Fenómeno chciałby, aby tuż po przejściu do drużyny Królewskich Pedrinho został wypożyczony do jego Realu Valladolid. 20-latkiem interesuje się także Ajax.

Według Sportu Corinthians uznaje, że nadszedł właściwy moment na sprzedaż Pedrinho, ponieważ umowa Brazylijczyka wygasa w 2020 roku. Obecny klub 20-latka będzie żądał za niego co najmniej 35 milionów euro.

Dziś kataloński Sport podaje, że Barcelona odrzuciła możliwość sprowadzenia Pedrinho już w lecie, po tym, jak postawiła na Malcoma. Warto jednak podkreślić, że jeszcze 10 października ten sam dziennik pisał o tym, że Barça jest żywo zainteresowana skrzydłowym Corinthians. Z kolei Goal.com i The Sun donosiły, że we wrześniu André Cury spotkał się z agentami zawodnika.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oj boli dupsko Pereza przez Neymara

@chavez: Kupi każdego żeby utrzeć mam nosa po stracie neya. Akurat może któryś z kolei Brazylijczyk wypali i powie że jest najlepszym scoutem po wydaniu 500mln i będzie cieszyć miche że kupił go za tylko 50mln
« Powrót do wszystkich komentarzy