Sport: Barça rezygnuje z młodego skrzydłowego Corinthians i zostawia go Realowi [WIDEO]

Łukasz Lewtak

21 listopada 2018, 11:00

Sport

21 komentarzy

Jak informuje dziś kataloński Sport, Barcelona zrezygnowała z transferu skrzydłowego Corinthians Pedrinho, którego w Brazylii obserwował przedstawiciel katalońskiego klubu André Cury.

20-latek może trafić do Realu Madryt, ponieważ Florentino Pérez jest nim bardzo mocno zainteresowany. Ronaldo, który utrzymuje znakomite relacje z prezesem Corinthians Andrésem Sánchezem, może ułatwić transfer prawoskrzydłowego do zespołu Los Blancos. El Fenómeno chciałby, aby tuż po przejściu do drużyny Królewskich Pedrinho został wypożyczony do jego Realu Valladolid. 20-latkiem interesuje się także Ajax.

Według Sportu Corinthians uznaje, że nadszedł właściwy moment na sprzedaż Pedrinho, ponieważ umowa Brazylijczyka wygasa w 2020 roku. Obecny klub 20-latka będzie żądał za niego co najmniej 35 milionów euro.

Dziś kataloński Sport podaje, że Barcelona odrzuciła możliwość sprowadzenia Pedrinho już w lecie, po tym, jak postawiła na Malcoma. Warto jednak podkreślić, że jeszcze 10 października ten sam dziennik pisał o tym, że Barça jest żywo zainteresowana skrzydłowym Corinthians. Z kolei Goal.com i The Sun donosiły, że we wrześniu André Cury spotkał się z agentami zawodnika.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jesli nawet zarząd nie chce go kupić to cenę warto podbić skoro największy rywal czesto wykonuje takie ruchy przy naszym zainteresowaniu jakimś graczem.
« Powrót do wszystkich komentarzy