Cadena SER: Barcelona nie będzie mogła kupić żadnego piłkarza Liverpoolu przez najbliższe dwa lata

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2018, 23:33

Cadena SER, AS

25 komentarzy

Jak podaje rozgłośnia Cadena SER, Barcelona nie będzie mogła sprowadzić żadnego piłkarza Liverpoolu przez najbliższe dwa lata. Ma to być efekt klauzuli zawartej w umowie Blaugrany z The Reds przy transferze Philippe Coutinho.

Coutinho trafił na Camp Nou 6 stycznia 2018 roku po wielomiesięcznych i bardzo trudnych negocjacjach. Barcelona zapłaciła za Brazylijczyka 120 milionów euro + 40 milionów zmiennych. Władze klubu robiły wszystko, by załagodzić skutki odejścia Neymara.

Według Cadena SER Barça wyraziła nawet zgodę na postulat Liverpoolu dotyczący braku możliwości kupna przez Blaugranę jakiegokolwiek piłkarza The Reds w ciągu najbliższych trzech lat. Pierwszy rok wkrótce upłynie, a więc wedle tych doniesień Barça ma jeszcze dwa lata swoistego embarga transferowego, o ile informacje podane przez Cadena SER okażą się prawdziwe.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na początku umowa wydawała mi się bezsensowna. Jednak ma sens. W szatniach powstają przyjaźnie lub jak kilka lat temu w Manchesterze United nawet miłości. O co chodzi? Chodzi o to, że taki namawiający przyjaciel może być małym rozstrojem dla klubu, gdyż może zacząć naciskać na transfer.
« Powrót do wszystkich komentarzy