Thiago Motta: Leo Messi potrafił dostosować się do zachodzących zmian

Łukasz Lewtak

20 listopada 2018, 18:15

La Gazzetta dello Sport/Marca

6 komentarzy

Były pomocnik FC Barcelony, a obecnie trener PSG U-19 Thiago Motta udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Wyraził w nim swoją opinię na temat Leo Messiego, Cristiano Ronaldo i Neymara.

- Leo Messi gra instynktownie. Udało mu się zrealizować jego marzenie i być tak fenomenalnym piłkarzem. On ma wrodzony talent. Potrafił też dostosować się do zmian, jakie zaszły w LaLidze. Te rozgrywki ewoluowały. Messi na początku był indywidualistą, a teraz opiera się na swoich kolegach, aby robić różnicę na boisku.

- Trzeba podziwiać wszystko to, co robi Cristiano. To wyjątkowy piłkarz. On żyje i oddycha po to, żeby być najlepszy na świecie.

- Neymar ma wspaniałe warunki. Robi różnicę dzięki temu, że świetnie potrafi chronić piłkę, aby rywale mu jej nie odebrali, a także dzięki technice i sile fizycznej.

Fot. Ben Sutherland / CC BY 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak bez ładu i składu, nie wiadomo w ogóle, do czego się odnosił, jakieś randomowe wypowiedzi.

@Imacc: Odniósł się do trzech piłkarzy jak wyżej pisze autor.......

@dzonyFCB: Co Pan nie powiesz. Chodzi mi o samą treść wywiadu, bo wątpię, że wyglądał tak, że podchodzi do niego reporter i kolejno "co sądzisz o Messim... ok, co sądzisz o Cristiano... ok, co sądzisz o Neymarze... ok, dziękuję za wywiad"
« Powrót do wszystkich komentarzy