Sport: Munir odrzuca propozycję nowego kontraktu

Radek Koc

16 listopada 2018, 19:00

Sport

68 komentarzy

Zdaniem dziennikarzy katalońskiego dziennika Sport piłkarska przyszłość Munira może nie być związana z Camp Nou. Piłkarz nie jest w stanie porozumieć się z klubem w sprawie nowej umowy i od stycznia przyszłego roku będzie mógł negocjować z innymi zespołami.

Rozmowy między Barceloną a napastnikiem nie posuwają się naprzód. Mimo wielu spotkań obu stron porozumienie wciąż jest dość odległe. Ostatnie rozmowy w zeszłym tygodniu ujawniły znaczne różnice pomiędzy oczekiwaniami piłkarza a propozycją klubu.

FC Barcelona zapewnia, że przedstawiona oferta powinna zadowolić Munira zarówno pod względem finansowym, jak i sportowym. Zdaniem Barçy nowa propozycja poprawia warunki zapisane w obecnym kontrakcie 23-letniego zawodnika. Jednocześnie klubowi działacze są świadomi, że Munir ma wiele innych ofert, znacznie lepszych od tej przedstawionej przez Blaugranę.

Wobec braku porozumienia Barça bardzo poważnie liczy się z tym, że Munir chce poczekać do 1 stycznia 2019 roku i na pół roku przed wygaśnięciem obecnie obowiązującego kontraktu móc otwarcie negocjować z innymi klubami zainteresowanymi jego pozyskaniem. 

W ciągu najbliższych tygodni powinno dojść do decydującego spotkania pomiędzy reprezentantami piłkarza i działaczami Barcelony. Klub ma zamiar poprawić swoją ofertę pod względem finansowym, ale jednocześnie ustalić możliwe warunki opuszczenia drużyny przez Munira. Ewentualne odejście musi usatysfakcjonować wszystkie strony transakcji. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ostatnio Barcelona stała sie symbolem niszczenia wychowankow :

@Nesterw0w: Niszczenia? Gość jest po prostu słaby

@bielcu: Sam jesteś słaby. Chłopak zagrał 1 mecz od początku. Pójdzie i będzie się rozwijał. Mając Messiego , Suareza i Coutinho Dembele itd w ataku nikt nie postawi na Munira. Nie ma nazwiska.

@bielcu: Identyczna sytuacja jak z Paco. Poszedł do innego klubu. Dostaje szansę i pokazuje pełnię możliwości.

@kamapl85: To, ze ja jestem słaby to nie jest żadne odkrycie, ale z tego co mi wiadomo Munir miał już swoje szanse, żeby zapracować na nazwisko i chyba ten sezon nie jest jedynym, w którym tę szanse mu dawano.

@AtletiFan: Tylko, ze Munir był już w dwóch innych klubach i nie pokazał tam nawet w połowie tego co Paco pokazuje w BVB

@bielcu: Tak? A wydawalo mi się że w Alaves grał super.

@AtletiFan: No właśnie chyba ci się wydawało, albo po prostu nie znasz znaczenia słowa super.

@bielcu: W Alaves był chwalony, grał dobrze i dlatego Barcelona zdecydowała się dać mu szansę. No wiem czemu masz problem żeby to przyznać, na szczęście to Twój problem.

@AtletiFan: I na podstawie tego, ze był chwalony w Alaves stwierdzasz, ze jest niezłym grajkiem? Chwalony to był już nie jeden i to, ze mu dali szanse nie oznacza, ze na nią zasługuje. Ja nie mam żadnego problemu bo mnie to po pierwsze nie dotyczy, po drugie (jeżeli kategyrozujesz to jako jakikolwiek problem) to ty się zdziwisz i to ty najwyraźniej go masz, bo jeśli zakładasz, ze skoro tam gra, to na to zasługuje no to powiem ci, ze nie jest tak.
« Powrót do wszystkich komentarzy