Pep Segura: Nie ma żadnego problemu z Dembélé

Dariusz Maruszczak

15 listopada 2018, 18:30

Cadena SER, Mundo Deportivo

22 komentarze
  • Pep Segura w programie „Que t’hi Jugues” rozgłośni Cadena SER wypowiedział się na temat sytuacji Ousmane’a Dembélé
  • Menedżer generalny obszaru sportowego FC Barcelony pozytywnie ocenił reakcję Arturo Vidala na ich ostatnią rozmowę
  • Pep Segura odniósł się też do sytuacji zdrowotnej Samuela Umtitiego

Menedżer generalny obszaru sportowego klubu potwierdził doniesienia Mundo Deportivo na temat spotkania władz FC Barcelony z przedstawicielami Dembélé. – Tak, doszło do spotkania. Rozmawiałem również z trzema innymi przedstawicielami. To jest normalna i naturalna sprawa, stanowi część mojej pracy. Nie ma żadnego problemu z Dembélé.

Pep Segura przyznaje jednak, że adaptacja Francuza nie jest łatwa. – Dembélé jest bardzo młody i nigdy nie musiał poczynić tak wielkiego wysiłku jak teraz, chcąc zaadaptować się do gry Barcelony. Wiemy, ile go to kosztuje, on sam również to przyznaje, ale pracujemy, aby zmienić tę sytuację najszybciej jak to możliwe.

Pracownik dyrekcji sportowej wykluczył również na tę chwilę możliwość odejścia Dembélé, choć według doniesień angielskich mediów zainteresowany skrzydłowym jest Liverpool. – Jeśli macie informacje z angielskiej prasy, pytajcie angielskiej prasy. Jeśli macie informacje z Liverpoolu, pytajcie w Liverpoolu. Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnej oferty za Dembélé i nie chcemy zmieniać struktury zespołu.

Pep Segura wypowiedział się także na temat Arturo Vidala i rozmowy, jaką odbył z Chilijczykiem po jego kontrowersyjnych wpisach w mediach społecznościowych po spotkaniu z Tottenhamem. – To normalne, że z nim rozmawiałem. Rozmawiam z wieloma piłkarzami. Chociaż mógł się pomylić w konkretnym momencie, jego późniejsza reakcja była wzorowa. Wniósł do drużyny całe swoje doświadczenie piłkarskie i pasję. Pokazał swoje zaangażowanie i chęć współpracy oraz pomocy zespołowi. Takiego efektu szuka się po odbyciu z kimś rozmowy. Jako klub stoimy na stanowisku, że pewne sytuacje nie mogą mieć miejsca.

57-latek odniósł się do sytuacji Samuela Umtitiego i ewentualnego transferu obrońcy w zimie. – Według raportu medycznego wszystko jest idealnie, ale ten temat nie przestaje nas martwić. Obecnie Umtiti ma już pozwolenie na grę, więc jesteśmy relatywnie spokojni. Jeśli lekarze zalecą nam zachowanie spokoju, wszystko pozostanie tak, jak założyliśmy wcześniej. Gdyby jednak pojawiły się jakieś nowe okoliczności, które budziłyby pewne wątpliwości, będziemy zmuszeni do działania. Dla takiej drużyny jak Barcelona rynek cały czas jest otwarty.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

być może media rozdmuchują za bardzo te spóźnienia itd ale powiedziec że z dembele nie ma problemu to czyste kłamstwo chłopak ma 20- czy tam 21 lat ( poprawcie mnie) kosztował 100 milionów euro wydawał się idealnie pasować do naszej drużyny tym czasem miewa pojedyncze przebłyski w postaci bramek ,wciąż słabo sie ustawia traci dużo piłek w dryblingu jest nieskuteczny robi dużo wiatru bo jest szybki ale koniec konców mało z tego efektów , młody chłopak powinien być dużo bardziej produktywny ( tą produktywnością zapracował sobie na transfer do nas) niemniej jednak może wcale do nas nie pasuje i słyszałem że jeg agent ma bardzo zły wpływ na niego i ma jakieś kryminalne zażyłości...

Po prostu rozkapryszony gówniarz. Lepiej oddać go do Liverpool.

Co wy teraz chcecie od tego faceta? Wiadomo, jest coś na rzeczy ale on jest pracownikiem Barcelony a nie gryzipiórkiem i jego zadaniem jest tonowanie nastrojów a nie rozdmuchiwanie nieporozumień wewnątrz klubu. Wg mnie tą wypowiedzią zareagował normalnie w stosunku do klubu i samego zawodnika.

Z innej beczki Fc Barcelona obserwuje Sebastiana Walukiewicza z Pogoni Szczecin. ????
konto usunięte

Czy ten Pan ma wszystkich za debili? :v

A ja widzę trochę winy doświadczonych kolegów z drużny z Messim i Suarezem na czele. Dlaczego nie mogą od początku probować wprowadzić się do drużyny tak jak było to z Neymarem i Cou. Zrobili sobie grono z Ameryki Południowej w Barcelonie zamiast pomóc nowym, młodym, mogącym coś wnieść do drużyny zawodnikom...

I po takich słowach wiadomo że to prawomówny człowiek

Bardzo obawiam się o jego adaptavje. Mimo wszydtko nadal wierzę, że jeszcse odpali, ale jeśli w następnym sezon nie zacznie grać, to trzeba będzje go sprzedać, oby przynajmniej za 80 mln. Czas pokaże.

Szkoda, że jednak nie kupiliśmy Mbappe, lepiej pasuje do Barcy i jest po prostu lepszy. Duet Leo - Kylian to było coś pięknego!

Jeśli Pep Segura tak mówi to znaczy,że jest odwrotnie...

Dembele pobil Messigo.
Segura: Nie ma zadnego problemu z Dembele.

I jak sodowa do lba nie uderzy jak sie tyle o nim gada ;)