Malcom: Messi jest piłkarskim kosmitą

Dariusz Maruszczak

15 listopada 2018, 15:30

ESPN, Mundo Deportivo

12 komentarzy

Malcom udzielił wywiadu dla ESPN Brazil, w którym komplementował Leo Messiego i wyznał, że gol strzelony w meczu z Interem był dla niego bardzo ważny.

– Potrzebowałem tej bramki, aby uwolnić nieco swoją głowę i zyskać więcej pewności siebie. Teraz jestem bardzo otwarty i rozmawiam ze wszystkimi. Powinienem dalej robić wszystko, co mogę, i kontynuować pracę, aby ciągle być w grupie osiemnastu powoływanych piłkarzy – powiedział Malcom.

Brazylijczyk podkreślił rolę Leo Messiego w zespole. – Moim zdaniem to najlepszy piłkarz na świecie. Nigdy nie wiadomo, co zrobi, rzadko kiedy można się domyślić, jak zagra. Poprzez samo wymienianie z nim piłki można się wiele nauczyć. Chcę wykorzystać tę szansę do maksimum. Messi jest piłkarskim kosmitą. Zawsze chce dobrze dla zespołu i dlatego jest kapitanem. Jest kimś, kto zachęca kolegów, żeby mogli dać z siebie wszystko, co najlepsze. Pięć razy wygrał Złotą Piłkę, trzeba iść za tymi radami, aby móc być lepszym.

Malcom odniósł się też do swojej decyzji o wyborze Barcelony zamiast Romy. – Jechałem do Rzymu i byłem bardzo zadowolony, ale potem pojawiła się możliwość przejścia do Barcelony i nie zastanawiałem się dwa razy, ponieważ to było moje marzenie od dzieciństwa.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To wiemy. Już jakieś 15 lat

VeB

Jakże teraz ciekawie brzmi artykuł o tym że Messi interweniował u Ernesto o Malcoma, by później na murawie całkowicie go ignorować.

Jest najlepszy to fakt, ale to że zazwyczaj na boisku poza Suarezem i Albą nikogo nie widzi jest denerwujące

To i powiedział newsa...

Jakby przeszedl do Romy to Dżeko bylby najlepszym pilkarzem swiata ;)

Kosmita fakt, czasami mógłby zejść na ziemię i zobaczyć że po lewej stronie nie tylko Alba biega vide mecz z Betisem.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Ciekawe czy długo będzie nam czekać by zobaczyć w jednym składzie Dembele i Malcoma .