Agent Dembélé: Brak powołania na mecz z Betisem był spowodowany problemami żołądkowymi, a nie spóźnieniem

Dariusz Maruszczak

13 listopada 2018, 09:13

RMC, Marca

57 komentarzy

Agent Ousmane’a Dembélé Moussa Sissoko na antenie Radio Monte Carlo wypowiedział się na temat ostatniej krytyki skierowanej w stronę skrzydłowego i zapewnił, że Barcelona docenia jego klienta.

Krytyka: Ousmane nie reaguje źle na krytykę, ponieważ wie, jak ją zignorować, zwłaszcza gdy jest ona bezpodstawna. Potrafi też ją wykorzystać i zareagować w najlepszy sposób. Ma 20 lat i gra w Barcelonie, która jest jednym z największych klubów na świecie. Dobrze zaczął sezon, strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty, nie rozumiem jego krytyków. Oczywiście mamy świadomość, że wciąż ma pewne rzeczy do poprawy. Ma jednak dopiero 20 lat i to normalne. Ousmane jest spokojny i kontynuuje pracę.

Wpływ spóźnienia na brak powołania na mecz z Betisem: Zaskoczyło mnie, że poważne dzienniki podawały tego typu informacje, ponieważ Ousmane nie był spóźniony. Jego trener sam potwierdził, że brak powołania nie był tym spowodowany. Chodziło o problemy żołądkowe. Ousmane był chory. Nie spał przez całą noc, był zmęczony i opuścił trening. To prawda, że trochę za późno dał znać klubowi, ale potwierdził, że jest chory. Jestem zaskoczony, że nawet tego typu sytuacje wywołują kontrowersje.

Przyszłość Dembélé: Ousmane nie ma wątpliwości co do kontynuowania gry w Barcelonie. Jestem przekonany, że Valverde docenia Dembélé, tak jak Didier Deschamps. Jeśli dziś Ousmane jest na zgrupowaniu reprezentacji Francji, to znaczy, że na to zasługuje. Rozmawiałem też z Erikiem Abidalem i jest on bardzo zadowolony z Ousmane’a. Powiedział, że Dembélé bardzo dobrze trenuje.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepiej jest kogoś oceniać,krytykować.
Najlepiej jest od razu napisać żeby wypi..
Najlepiej jest go obrażać jaki to on nie jest.
Jest to młody piłkarz,potrzebuje czasu,zaraz napiszcie że dostał już wystarczająco dużo,ale moim zdaniem zbyt mało ponieważ raz mu się coś nie uda i od razu lawa,jeżeli nie będzie się nadawał to Barcelona już będzie wiedziała co zrobić albo go sprzeda albo pójdzie chłopak na wypożyczenie,ja osobiście w chłopaka wierzę tylko żeby zaczął regularnie grać chociaż w La liga. A jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się że to piszą jakieś 10latki które myślą że jest to jak w fifie i gościu mający umiejętności np.87 będzie grał świetnie.
Jak widać jest to normalny człowiek ma też Swoje problemy,swoje wady jak każdy z nas,ale to wszystko to jest moje zdanie.
Pozdrawiam Was wszystkich;)

@Baran1395: Muszę cię zmartwić, ponieważ te spóźnienia które notorycznie się mu zdarzają, znaczą o kompletnym braku szacunku, a to co zrobił ostatnio (klub przez 1,5h nie wiedział co się z nim dzieje) przerosło wszystko. Oczywiście też w niego wierze jak w każdego zawodnika barcy, jednak jeśli dalej będzie się tak zachowywał to nie wróżę mu wielkiej przygody w piłce nożnej, szczególnie w takim klubie jak BARCA.

@sprajtex: Dlatego napisałem że BARCA będzie wiedziała co z nim zrobić jak tak dalej będzie.

@sprajtex: Nie zgodzę się , bo jeżeli faktycznie miał problemy żoładkowe po całej nieprzespanej nocy . Zasnął i nie odbierał telefonów to uważam nie jest nic strasznego . Tym bardziej , że klub wysłał swoich lekarzy i potwierdzili to . Na pewno inaczej było w Rennes inaczej w BVB . Wierzę , że zrozumie wymagania i będzie mega ważnym zawodnikiem . Pozdro

@Baran1395: Ok. Potrzebuję czasu, ale ile tego czasu jest mu potrzebne? Uważasz że 1,5 roku to za mało żeby robił to czego od niego wymagają???

@Krzysiek872: Mówisz 1,5roku A ile stracił na kontuzje ?

@Baran1395: Tym bardziej miał czas na naukę języka...

@Krzysiek872: A co ma piernik do wiatraka ? Jak dla mnie to on moze się dogadywać nawet na migi ważne żeby pokazywał klasę na boisku taka jaką byśmy wszyscy chcieli :p
« Powrót do wszystkich komentarzy