Malcom: Ja i moja rodzina wiele poświęciliśmy, ale to wszystko się opłaciło

Łukasz Lewtak

8 listopada 2018, 16:00

Goal.com

12 komentarzy

Malcom udzielił wypowiedzi dla portalu Goal.com, w której odniósł się m.in. do pogłosek o jego możliwym odejściu z Barcelony.

- To nie są prawdziwe informacje. To nie złamie mojej pewności siebie. Strzelenie gola dla Barcelony tuż po tym [po plotkach transferowych - red.] było ważne. Wzmocniło to moją pewność siebie i jestem przekonany, że mogę zrobić o wiele więcej, aby pomóc klubowi.

- Jeśli chodzi o informacje pojawiające się tu w Hiszpanii, chcę to wyjaśnić: kiedy przychodziłem do Barcelony, miałem wiele celów. Osoby, które mnie znają, wiedzą, że jestem bardzo zdeterminowany. Jestem bardzo szczęśliwy z mojego rozwoju każdego dnia. Moim celem jest spełnianie marzeń.

- Wszystko, co zrobiłem, było tego warte. Marzyłem o zostaniu zawodowym piłkarzem, potem o byciu mistrzem z moim pierwszym klubem, a następnie o grze w Europie. Osiągnąłem wszystko, o czym marzyłem, dzięki ciężkiej pracy. Dziś jestem w Barcelonie i mam u boku wspaniałych zawodników. Ja i moja rodzina wiele poświęciliśmy, ale to wszystko się opłaciło.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sympatyczny ten Malcom.

konto usunięte

Piękne słowa brawo Malcom :)

Podoba mi się że ostatni zawodnicy z kraju kawy jakich kupuje Barca nie są do końca mentalnie Brazylijscy. A przynajmniej takie sprawiają wrażenie.

To jest jeden z tych poukładanych Brazylijczyków, tak samo jak Coutinho i Arthur.

Trochę za dużo takiego typowego hype'u po jednym udanym występie. Malcom, pokaz że to nie przypadek i odszczekam to z przyjemnością :)

Mam wrażenie, że jest Malcomania. Rozumiem że nie dostaje minut ale w każdym komentarzu Malcom. Stegen dostanie kontuzji to zaraz znowu przeczytam, że to czas Malcoma. W szczególności dotyczy to LR.

Według mnie bardzo dziwnie wygląda tak precyzyjnie przystrzyżony zarost, brwi czy linia włosów.. Trochę jak robot l. (To nie hejt).

Oby teraz cieszył nas swoją grą. Gość mam wrażenie pasuje do nas, więc jak będą minuty wśród najlepszych, to reszta przyjdzie sama.

Podoba mi się jego determinacja , nawet nie musiał tego mówić , jak zobaczyłem jego twarz we łzach po strzelonym golu to mnie już kupił tym , takich piłkarzy potrzeba nam w klubie . Determinacja zaprowadzi go na szczyt.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Nawet nie wiesz jak ja Cię uwielbiam ;) Życzę dużo bramek w barwach Barcelony