Suárez: Pokazaliśmy, że jesteśmy wspaniałym zespołem również bez Messiego i mamy wielkiego trenera

Łukasz Lewtak

28 października 2018, 18:40

AS/Marca

40 komentarzy

Luis Suárez był bohaterem dzisiejszego El Clásico. Pod nieobecność Leo Messiego wziął na siebie ciężar odpowiedzialności za strzelanie goli i zanotował hat-trick. Po meczu Urugwajczyk udzielił wypowiedzi dla mediów.

Goleada: "Real wyszedł na drugą połowę z zamiarem odwrócenia losów meczu, strzelił gola, a potem miał swoje okazje. Mimo to wykonaliśmy wspaniałą pracę, wszyscy dużo biegali, a przeciwnicy zostawiali wolne przestrzenie... Później wykorzystaliśmy kontratak i rozstrzygnęliśmy losy spotkania".

Brak Messiego: "Lepiej, gdyby Leo był na boisko. To dodatkowy atut, Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Jednak musimy być dumni z tego, jak zaprezentowaliśmy się jako drużyna. Pokazaliśmy, że jesteśmy wspaniałym zespołem również bez Messiego i mamy wielkiego trenera".

Narodziny trzeciego dziecka: "Wygraliśmy, urodziło się moje trzecie dziecko... Wszystko jest dla mnie bardzo ważne. Prawie w każdym sezonie strzelałem gole Realowi".

Kryzys Realu Madryt: "Są sytuacje, w których trzeba wykazać się zrozumieniem, ponieważ to nasi koledzy. Myślę, że piłkarze są bardzo krytyczni wobec samych siebie".

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Suarez pakuje hat-trick nie tylko w meczu....
« Powrót do wszystkich komentarzy