Mundo Deportivo: Ramon Planes zostanie w Ameryce Południowej na kolejne dwanaście dni

Dariusz Maruszczak

22 października 2018, 10:38

Mundo Deportivo

4 komentarze

Jak informuje Mundo Deportivo, pracownik dyrekcji sportowej FC Barcelony Ramon Planes przedłuży nieco swój pobyt w Ameryce Południowej, gdzie obserwuje grę interesujących zawodników.

50-latek wylądował w środę w Argentynie, a dziś zamierza polecieć do Brazylii, aby kontynuować obserwację utalentowanych piłkarzy. Przed powrotem do Barcelony, gdzie Planes podzieli się swoim raportem z Pepem Segurą i Erikiem Abidalem, przedstawiciel klubu ma jeszcze ponownie udać się do Argentyny oraz Urugwaju. Ponadto w Ameryce Południowej ma spotkać się z André Curym, wysłannikiem Barcelony na rynku brazylijskim. Planes planuje obejrzeć pierwsze mecze półfinałów Copa Libertadores, które zostaną rozegrane w Buenos Aires. Jutro w nocy odbędzie się starcie River Plate - Grêmio, a w środę spotkanie Boca Juniors - Palmeiras.

Według Mundo Depotivo Barcelona obserwuje Exequiela Palaciosa, 20-letniego środkowego pomocnika River Plate. Planes ostatnio oglądał go w akcji w spotkaniu z Colonem. Palaciosowi trudno byłoby jednak trafić do Blaugrany w najbliższej przyszłości, ponieważ kataloński klub ma już zbyt wielu piłkarzy w środku pola, a dodatkowo Argentyńczyk nie posiada obywatelstwa kraju należącego do Unii Europejskiej.

Palacios ma już za sobą debiut w reprezentacji Albicelestes. Pomocnik River Plate wystąpił w meczach towarzyskich z Gwatemalą i Kolumbią. Palacios wyróżnia się umiejętnościami technicznymi i kreatywnością, a także potrafi świetnie przeprowadzać akcje ofensywne.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pewnie jakiś wynalazek tego typu nasz trenerzyna tam wypatrzył...

Ktoś wie gdzie będzie można zobaczyć meczyk?

I po co nam tylu śp? będziemy grać samym środkiem pomocy czy jak?

Pogoda dopisuje to zostaje.