Arturo Vidal: Wracam do Barcelony walczyć o miejsce w składzie

Julia Cicha

17 października 2018, 20:00

Sport

11 komentarzy

Arturo Vidal jest zadowolony ze zwycięstwa Chile z Meksykiem 1:0. Po spotkaniu pomocnik skomentował swoją obecną sytuację w reprezentacji oraz w Barcelonie.

− Od sześciu czy siedmiu miesięcy nie rozegrałem pełnych 90 minut w dwóch meczach z rzędu, więc po tym spotkaniu jestem bardzo zadowolony. Teraz nie mogę się doczekać powrotu do Barcelony, gdzie będę walczył o miejsce w składzie oraz o trofea – powiedział Chilijczyk, który do tej pory rozegrał w Barcelonie 176 minut w 9 meczach.

We wczorajszym spotkaniu Arturo Vidal uciszał meksykańską publiczność po bramce Nicolasa Castillo w 89. minucie. Później chciał złagodzić napięcie, mówiąc: - nie wiem, czy istnieje rywalizacja między nami a Meksykiem. To piękne i intensywne mecze.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Daj sobie spokój, tu jest mim Valverde. Pograsz sobie tyle co Malcom...

Taka postawa mi się podoba.

To zwiąż Valverde w jego domu i znajdź jakiegoś przebieranca

Żeby się wykazać, musi być w składzie i dobrze zagrać. Tu jest problem, bo nie będzie dostawał szans notorycznie, może wejdzie i nie spisze się dobrze i znowu usiądzie. Z tym trenerem Vidal/Malcom/Munir i inni nie pokażą swoich umiejętności. Barcelono, co się z Tobą dzieje..

No dostanie. Już jest lepszy od Rakitica, a mniej grał i nie dostał tej szansy.