Guillermo Amor: Mamy nadzieję, że Icardi nie będzie miał najlepszego dnia

Julia Cicha

17 października 2018, 18:30

Sport

4 komentarze

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych FC Barcelony wypowiedział się na temat zbliżającego się meczu Barçy z Interem. Guillermo Amor skomentował to starcie oraz obecną formę wychowanka klubu Mauro Icardiego.

− Wychowankowie Barçy mogą odnosić sukcesy w innych miejscach. W poprzednim sezonie Inter miał Rafinhę, a co do Icardiego, to oczekujemy jedynie, że nie będzie miał najlepszego dnia - powiedział Amor, który odniósł się również do słabszego początku sezonu w wykonaniu Barcelony: − popełnialiśmy błędy i pojawiły się wątpliwości odnośnie zespołu.

Były piłkarz uważa również, że wygrana z Tottenhamem przyszła w odpowiednim dla Barcelony momencie. − Zwycięstwo było dobre przede wszystkim z powodu sposobu, w jaki je odnieśliśmy. Z kolei z Valencią również mogliśmy wygrać, choć ostatecznie mecz zakończył się remisem − powiedział Guillermo Amor.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A Ja mam nadzieję że nasi obrońcy zagrają dobry mecz i nie będzie miało znaczenia jaki będzie miał dzień , mówi tak jakbyśmy się bali Interu to oni mogą mówić że liczą na słaby dzień Messiego . Nie przystoi Tak mówić komuś z Barcelony

Kiedyś to martwiliśmy się tylko o swoją formę, a teraz dodatkowo jak widać, trzeba liczyć na słabszą formę rywala.

Mecz z Interem będzie bardzo ważny, kto wie czy nie zadecyduje o wyjściu z pierwszego miejsca, trzeba go wygrać. Dodatkowo Inter ma jeszcze wyjazd do Londynu gdzie będzie im cholernie ciężko wygrać.